Dexpot to orządny program do tworzenia wirtualnych pulpitów, bez zbędnych dodatków. Dla wszystkich, którzy nie mieszczą się na jednym obszarze roboczym.

Ułatwia pracę i pozwala używać wiele programów w jednym czasie. Można ustawić 20 niezależnych pulpitów z własnymi ikonami i tapetami, jak również rozdzielczością.

Program Dexpot pozwala zmieniać pulpity za pomocą specjalnego menadżera, skrótów klawiaturowych oraz ikony w zasobniku systemowym (tray). Kolejne pulpity możemy stworzyć w kilka sekund.

Info
Spolszczenie: Setting > Allgemein > Spreche > Polski > OK.
Działa w systemach: Windows XP,2003,Vista,2008,7,8
Licencja: bezpłatny (freeware), bez zastosowań komercyjnych
Pobierz ( 4,52 MB / 10,8 MB )
Wersja instalacyjna: pobierz

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages:
Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Farsi, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Korean, Norwegian, Polish, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/Dexpot_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/09/Dexpot_icon256-150x150.pngzbymalDodatkiDexpot,Dexpot portable,Dodatki,Pulpit
Dexpot to orządny program do tworzenia wirtualnych pulpitów, bez zbędnych dodatków. Dla wszystkich, którzy nie mieszczą się na jednym obszarze roboczym. Ułatwia pracę i pozwala używać wiele programów w jednym czasie. Można ustawić 20 niezależnych pulpitów z własnymi ikonami i tapetami, jak również rozdzielczością. Program Dexpot pozwala zmieniać pulpity za pomocą...