Program 7-Zip jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji do kompresji i dekompresji plików. które jest powszechnie używane ze względu na swoje właściwości i intuicyjny interfejs. Programista James Hoo postanowił rozbudować ten program i tak powstało narzędzie Easy 7-Zip.
Easy 7-Zip wspiera te same formaty co program 7-Zip, a mianowicie: 7z, ARJ, BZIP2, CAB, CHM, CPIO, CramFS, DEB, DMG, FAT, GZIP, HFS, ISO, LZH, LZMA, MBR, MSI, NSIS, NTFS, RAR, RPM, SquashFS, TAR, UDF, VHD, WIM, XAR, XZ, Z i ZIP. Umożliwia także tworzenie samorozpakowywujących się archiwów (SFX), szyfrowanie archiwów algorytmem AES-256, porównywanie i generowanie sum kontrolnych (MD5) i testuje skompresowane dane.

Jednak Easy 7-Zip wprowadza kilka poprawek, które powodują, że jest on bardziej przyjazny dla użytkownika. Dodaje do menu kontekstowego ikony, funkcje są posegregowane, wyświetla ilość wolnego miejsca na dysku docelowym, kasowanie archiwów po wypakowaniu. podczas przetwarzania dużych plików pracuje w tle, monitoruje ogólny postęp zadania, minimalizuje okno postępu w czasie dekompresji i inne.

Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny do użytku domowego i komercyjnego (freeware – you can use Easy 7-Zip on unlimited computers for personal and commercial purposes without any charges)
Pobierz /.zip 32-bit i 64-bit/ ( 4,80 MB / 4,80 MB ) Pobierz /.pafexe ThApps 32-bit i 64-bit/
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 32-bit/ ; pobierz /.exe 64-bit/

Języki / Languages: English, French, German, Polish + 75.

Easy_7-Zip_1 Easy_7-Zip_2 Easy_7-Zip_3 Easy_7-Zip_4

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Easy_7-Zip_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/Easy_7-Zip_icon256-150x150.pngzbymalKompresja i dekompresjaPAF.ARJ,7z,BZIP2,CAB,Dekompresja,Easy 7-Zip,GZIP,ISO,Kompresja,LZH,LZMA,MBR,MSI,NSIS,NTFS,RAR,RPM,TAR,UDF,WIM,XAR,XZ,ZIP
Program 7-Zip jest jedną z najbardziej popularnych aplikacji do kompresji i dekompresji plików. które jest powszechnie używane ze względu na swoje właściwości i intuicyjny interfejs. Programista James Hoo postanowił rozbudować ten program i tak powstało narzędzie Easy 7-Zip. Easy 7-Zip wspiera te same formaty co program 7-Zip, a mianowicie: 7z,...