treeprojects_icon256TreeProjects to profesjonalne narzędzie do organizowania i zarządzaniu wszelkiego rodzaju informacjami, stworzone przez ukraińskiego informatyka Yaroslava Pidstryhacha, a udostępnione teraz za damo.
Aplikacja posiada intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika, który będzie od razu przyjazny każdemu, kto kiedykolwiek używał WordPada lub Eksploratora Windows.
Informacje możemy przechowywać w drzewiastej strukturze baz danych, w których można zarządzać, utrzymywać i scentralizować wszystkie rodzaje informacji (zwykły tekst, RTF, obrazy, wiadomości e-mail). Można tworzyć jeden lub wiele zbiorów informacji w jednym przenośnym pliku, który może zawierać wszystko, od prostego tekstu sformatowanego, całych stron, załączników (pliki pakietu Office lub PDF), a nawet przypomnień alarmowych. Informacje są przechowywane w jednym kompaktowym pliku.
TreeProjects gromadzi i organizuje dane w sposób hierarchiczny, który również pozostaje elastyczny, bo dany element może być przenoszony w dowolnym momencie. Każdy element może być oznaczony kolorem, przypisany do jednej z dostarczonych ikon lub oznaczony tagiem.
Bardzo dobrze radzi sobie w przyciągnięciu stron internetowych, gdzie linki i obrazy są nienaruszone. Umożliwia przeglądanie i edytowanie informacji za pomocą kart, które mogą być elastycznie rozmieszczone na ekranie. Podczas zapisywania istniejącego już elementu jest możliwość zachowania starej wersji pliku. Można ustawić cały szereg skrótów klawiaturowych, np. takich jak otwarcie nowej pozycji czy przełączanie się pomiędzy widokami.

Info
PORTABLE:
Wersję przenośną uzyskuje się z menu głównego wersji instalacyjnej: Narzędzia > Utwórz wersję portable TreeProjects… /Tools > Make portable copy of TreeProjects.../.
Inna metoda, to po zainstalowaniu wystarczy skopiować cały folder programu (np. C:/Program Files/Smereka TreeProjects) na klucz USB (baza danych jest w jednym pliku, więc program będzie użyteczny wszędzie).
Program TreeProjects uruchamiamy plikiem “smereka.exe“.
Na forach o aplikacjach portable pojawiają się wpisy, że program jednak robi wpisy w rejestrze i pliki dziennika na komputerze.
Uwaga
Klucz licencyjny /license key/ , który udostępnił autor programu jest do pobrania na stronie producenta programu – LINK (wskazane)
lub tu:
eyAiU21lcmVrYVRyZWVQcm9qZWN0c19MaWNlbnNlIiA6IHsgIk5hbWUiOiJGcmVl
d2FyZSBVc2VyIiwgIkVtYWlsIjoiZnJlZXdhcmVAZXhhbXBsZS5jb20iLCAiUXVh
bnRpdHkiOjEsICJJc3N1ZWQiOjE0NzYwMTM4NzggfSB9:pbNs+e1ox2kc/Ll0kHJ
grt0rBgyW4v/LVGi+0A1kfqZMHqeIj7ecACxGbfPinl70Q2/1G6Qz5XKYWiGR03a
nbfzGpATYhShq2zpdZ1xiWmqDoF0TuIS/KRp5X4LuOtTO2X8o9BZ5BVUK2LpWZxY
xLz+VL/pR3wRrfx8OdyuGDOk=

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32-bit i kompatybilność z 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe – info powyżej/ (5,03 MB / 19,2 MB)
Dutch, English, German, Italian, Norwegian, Polish, Portuguese, Slovak, Spanish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots
treeprojects_1 treeprojects_2 treeprojects_3 treeprojects_4 treeprojects_5 treeprojects_6
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/TreeProjects_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/10/TreeProjects_icon256-150x150.pngzbymalEdytory tekstoweNotatkiOrganizerybazy danych,bazy danych osobowych,Notatki,TreeProjects,TreeProjects portable
TreeProjects to profesjonalne narzędzie do organizowania i zarządzaniu wszelkiego rodzaju informacjami, stworzone przez ukraińskiego informatyka Yaroslava Pidstryhacha, a udostępnione teraz za damo. Aplikacja posiada intuicyjny i przyjazny interfejs użytkownika, który będzie od razu przyjazny każdemu, kto kiedykolwiek używał WordPada lub Eksploratora Windows. Informacje możemy przechowywać w drzewiastej strukturze baz danych, w...