Error Lookup 2.6 portable

Error Lookup

Error Lookup to w pełni darmowy, niewielki program do pobierania informacji o błędach w systemie Windows. Wystarczy wpisać kod i uzyskamy dokładny opis błędu.

Błąd wyszukiwania będzie kompatybilny z kodami Windows uwzględniającymi regularne błędy systemu. Uzyskamy nie tylko błędy systemu, ale również błędy DirectX, NTSTATUS, WinInet, Menadżer Urządzeń, STOP (BSOD), RAS/VPN i bibliotek IP Helper.

Zdarza się, że w chwili ogłoszenia błędu krytycznego przez system Windows wyświetli się nam informacja o numerze błędu. Wrzucamy ten numer do programu Error Lookup, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, konkretnego błędu.
Aplikacje możemy używać w każdym momencie pracy komputera.

Ta lekka aplikacja zajmuje mniej niż megabajt i jest kompatybilna z systemami operacyjnymi Windows 8.1 i nowszymi. Możesz pobrać wersję instalacyjną lub przenośną.

Działa w systemach: Windows 8.1/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Azerbaijani, Belarusian, Bosnian, Chinese, Czech, English, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...