Error Lookup to w pełni darmowy, niewielki program do pobierania informacji o błędach w systemie Windows. Wystarczy wpisać kod i uzyskamy dokładny opis błędu.
Błąd wyszukiwania będzie kompatybilny z kodami Windows uwzględniającymi regularne błędy systemu. Uzyskamy nie tylko błędy systemu, ale również błędy DirectX, NTSTATUS, WinInet, Menadżer Urządzeń, STOP (BSOD), RAS/VPN i bibliotek IP Helper.

Zdarza się, że w chwili ogłoszenia błędu krytycznego przez system Windows wyświetli się nam informacja o numerze błędu. Wrzucamy ten numer do programu Error Lookup, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, konkretnego błędu.
Aplikacje możemy używać w każdym momencie pracy komputera.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware – GNU GPL v2)

Pobierz /w paczce 32 i 64-bit/ (244 KB / 636 KB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link

Azerbaijani, Belarusian, Bosnian, Chinese, Czech, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Slovak, Spanish (Argentina), Swedish.
Zrzuty ekrany / Screenshots
Error_Lookup_1 Error_Lookup_2 Error_Lookup_3
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/08/Error_Lookup_icon_256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/08/Error_Lookup_icon_256-150x150.pngzbymalSystemowebłędy systemu,Error Lookup,Error Lookup portable,Systemowe
Error Lookup to w pełni darmowy, niewielki program do pobierania informacji o błędach w systemie Windows. Wystarczy wpisać kod i uzyskamy dokładny opis błędu. Błąd wyszukiwania będzie kompatybilny z kodami Windows uwzględniającymi regularne błędy systemu. Uzyskamy nie tylko błędy systemu, ale również błędy DirectX, NTSTATUS, WinInet, Menadżer Urządzeń, STOP (BSOD),...