FileSeek jest narzędziem z rozbudowanymi opcjami, które pozwala wyszukać na komputerze pliki pasujące do określonego słowa kluczowego lub ciągu słów. Program korzysta z technologii wielowątkowości, aby zwiększyć szybkość poszukiwań i wykonać dowolną ilość wyszukiwań w systemie Windows, a jego praca nigdy nie będzie miała wpływu na wydajność komputera.
Program wyszukuje na podstawie dopasowania nie tylko nazwy plików, ale również skanuje zawartość plików i bierze pod uwagę fragment tekstu zawierającego słowa kluczowe. Można używać prostego wyszukiwania słów kluczowych ograniczając wyniki do określonych folderów i typów plików, wybrać zakres dat modyfikacji plików, czy ilość zajmowanego miejsca.
FileSeek może być opcjonalnie zintegrowany z Windows Explorerem (kliknij prawym przyciskiem myszy menu dla plików i folderów).

Uwaga
Otrzymujemy 30-dniową wersję próbną, po której program automatycznie powróci do darmowej wersji. Jeśli chcemy przywrócić FileSeek do darmowej wersji przed końcem procesu wykonujemy następujące czynności:otwieramy okno Narzędzia > Ustawienia > Klucz licencyjny > Zmień na wersję darmową > Zastosuj. Program powróci do darmowej wersji z wyłączonymi funkcjami Pro i nie będzie wyświetlony komunikat, aby uaktualnić do wersji Pro.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (freeware – personal use)
Pobierz /.zip/ (1,95 MB / 5,80 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe – 7,8,10/ ; pobierz /.exe – XP,Vista/ v. 5.1

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Arabic, Armenian, Belarusian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English (AU & GB & US), Farsi, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Korean, Malay, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian, Spanish.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/FileSeek_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/FileSeek_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemowe64-bit,FileSeek,FileSeek portable,wyszukiwanie,Wyszukiwanie plików
FileSeek jest narzędziem z rozbudowanymi opcjami, które pozwala wyszukać na komputerze pliki pasujące do określonego słowa kluczowego lub ciągu słów. Program korzysta z technologii wielowątkowości, aby zwiększyć szybkość poszukiwań i wykonać dowolną ilość wyszukiwań w systemie Windows, a jego praca nigdy nie będzie miała wpływu na wydajność komputera. Program wyszukuje...