FolderChangesView to proste narzędzie, które monitoruje folder lub dysk twardy, który wybierzemy i przedstawia każdy plik, który jest modyfikowany, utworzony lub usunięty, gdy folder jest monitorowany.
Programu można użyć z każdym lokalnym dyskiem twardym lub ze zdalnym sieciowym, tak długo, jak mamy prawa odczytu do wybranego folderu.
Aplikacja nie wymaga żadnego procesu instalacji lub dodatkowych bibliotek DLL. Aby rozpocząć korzystanie z niego, wystarczy uruchomić plik wykonywalny – folderchangesview.exe.
Po uruchomieniu FolderChangesView trzeba wybrać żądany folder, który chcemy monitorować, a następnie nacisnąć przycisk “OK”. Jeśli wybierzemy folder główny (na przykład C:\) i włączymy opcje “monitoruj wszystkie podfoldery”, będzie on monitorował zmiany całego dysku.
Po naciśnięciu przycisku “OK” program zaczyna monitorować wybrany folder i wyświetla wszystkie zmiany wykryte w tym folderze. Kolumny licznika (zmienionych, utworzonych, usuniętych…) informują o rodzaju zmian wykrytych dla każdego pliku.

Info
Po rozpakowaniu plik językowy do zmiany interfejsu wrzucamy do folderu programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz (68 KB / 148 KB) Spolszczenie /PL/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

inne/other: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, French, German, Greek, Italian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Turkish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/FolderChangesView_icon_NirSoft.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/02/FolderChangesView_icon_NirSoft-150x150.pngzbymalSystemoweFolderChangesView,FolderChangesView portable,monitorowanie dysku,monitorowanie folderów,Pliki
FolderChangesView to proste narzędzie, które monitoruje folder lub dysk twardy, który wybierzemy i przedstawia każdy plik, który jest modyfikowany, utworzony lub usunięty, gdy folder jest monitorowany. Programu można użyć z każdym lokalnym dyskiem twardym lub ze zdalnym sieciowym, tak długo, jak mamy prawa odczytu do wybranego folderu. Aplikacja nie wymaga żadnego...