Snappy_Driver_Installer_icon256Snappy Driver Installer jest aplikacją do instalacji lub aktualizacji sterowników na komputerach z systemem Microsoft Windows. Jeżeli zgubiłeś swoje płyty ze sterownikami, nie możesz znaleźć sterowników na stronie producenta lub w Windows Update, przez co nie możesz skonfigurować swojego sprzętu, można wtedy użyć tego narzędzia, aby znaleźć i zainstalować wszystkie brakujące sterowniki.

Program może być używany do instalacji sterowników w nowych komputerach, w miejscach, gdzie nie ma dostępu do Internet. Użytkownicy mogą również korzystać z tego oprogramowania, aby mieć wszystkie swoje sterowniki aktualne.

Program jest oferowany w dwóch wersjach. LITE, czyli o małych rozmiarach, która łączy się z internetem i pobiera sterowniki, jak również specjalnej FULL, która zawiera już najważniejsze i najpopularniejsze sterowniki. Ze względu na wielkość pliku, tej drugiej wersji,  producent udostępnia go tylko przez sieć BitTorrent.

Najważniejsze cechy programu Snappy Driver Installer:
– algorytm znajdowania najlepszych sterowników pasujących do różnych urządzeń
– możliwość instalacji sterowników bez dostępu do Internetu
– automatycznie tworzy punkt przywracania systemu
– tworzy kopie zapasowe sterowników
– kompatybilny ze wszystkimi wersjami Windows, w tym edycje serwerowe
– jest przenośny bez konieczności instalacji, można uruchamiać go z dysku USB
– tryb wyszukiwania podstawowy i ekspert
– wybór instalowanych sterowników
– wielojęzyczny interfejs
– zmiana skórek.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Pobierz Lite (4,1 MB / 5,3 MB) Pobierz Full ( ponad 14 GB! – torrent)
Brak wersji instalacyjnej

Języki / Languages: Arabic, Armenian, Azerbaijan, Belarusian, Brazilian, Czech, English, Farsi, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Latvian, Polish, Portuguese, Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Snappy_Driver_Installer_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/04/Snappy_Driver_Installer_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalSystemoweaktualizacja sterowników,PAF,Snappy Driver Installer,Snappy Driver Installer portable,Sterowniki,Systemowe
Snappy Driver Installer jest aplikacją do instalacji lub aktualizacji sterowników na komputerach z systemem Microsoft Windows. Jeżeli zgubiłeś swoje płyty ze sterownikami, nie możesz znaleźć sterowników na stronie producenta lub w Windows Update, przez co nie możesz skonfigurować swojego sprzętu, można wtedy użyć tego narzędzia, aby znaleźć i zainstalować...