Free Shooter to niewielkie narzędzie do wykonywania szybkich i prostych zrzutów ekranu z całego ekranu, okien i obszarów. Ten prosty program obsługuje pięć wyjściowych formatów plików: BMP, GIF, JPEG, PNG i TIFF.
Inne funkcje obejmują kopiowanie obrazu do schowka, przechwytywanie dźwięku, włączanie kursora myszy, przezroczystość okna (Vista+), wyłączanie efektu aero (Vista+), konfigurowalne skróty klawiaturowe, zawsze na wierzchu, sterowanie zasobnikiem, obsługę wielu monitorów i inne. Wszystkie te ustawienia można zmienić za pomocą jednego kliknięcia w obszarze szybkich ustawień.

Autor programu: Jest to moja pierwsza aplikacja, napisana w AutoIt3 i teraz przepisana na C ++. Uwielbiam to narzędzie i mam nadzieję, że również Tobie się spodoba.

Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)
Pobierz /.zip/ (268 KB / 564 KB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Czech, Dutch, English, Polish, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

zbymalZrzuty ekranuFree Shooter,Free Shooter portable,Zrzuty ekranu
Free Shooter to niewielkie narzędzie do wykonywania szybkich i prostych zrzutów ekranu z całego ekranu, okien i obszarów. Ten prosty program obsługuje pięć wyjściowych formatów plików: BMP, GIF, JPEG, PNG i TIFF. Inne funkcje obejmują kopiowanie obrazu do schowka, przechwytywanie dźwięku, włączanie kursora myszy, przezroczystość okna (Vista+), wyłączanie efektu aero...