Geek Uninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera.

Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny sposób, to Geek Uninstaller poradzi sobie z tym problemem. Wyświetli wpisy danego programu w rejestrze, pokaże gdzie znajduje się jego folder oraz stronę internetową, z której program pochodzi.
Jest również możliwość usunięcia programów z listy deinstalacji. Można to wykorzystać, aby uniemożliwić innym usuwanie oprogramowania.
Aplikacja GeekUninstaller jest bardzo prosta w obsłudze i jest przenośną aplikacją, co oznacza, że jest idealny do umieszczenia na dysku USB.

Najważniejsze funkcje:
-wykonuje głębokie i szybkie skanowanie
-prosty interfejs użytkownika
-natychmiastowy start
-szybkie skanowanie resztek
-wymuszanie usunięcia (np. uszkodzone programy)
-usuwa aplikacje z Windows Store w systemie Windows 8/10
-działa na każdym 32 i 64-bitowym systemie
-wielojęzyczny (ponad 40 języków).

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)




Pobierz  /.zip 32 i 64-bit/ (2,4 MB / 5,8 MB) Pobierz /.paf PApss/
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Arabic, Armenian, Arabic, Azeri, Belarusian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, Estonian, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian.
Zrzuty ekrany / Screenshots

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/GeekUninstaller_icon256_new.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/02/GeekUninstaller_icon256_new-150x150.pngzbymalDeinstalacjaPAF64-bit,Deinstalacja,Geek Uninstaller,Geek Uninstaller portable,Narzędzia,Systemowe
Geek Uninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera. Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny...