Geek Uninstaller 1.4.9.151 portable

Geek Uninstaller

Geek Uninstaller to darmowe narzędzie, które może być wykorzystywane do szybkiego i łatwego usuwania wszystkich śladów niechcianego oprogramowania z komputera.

Bardzo dobrze sprawdza się jako zamiennik systemowego Dodaj / Usuń programy. Po gruntownym skanowaniu systemu, program usunie foldery, pliki i wpisy rejestru. Jeżeli oprogramowanie nie da się usunąć w tradycyjny sposób, to Geek Uninstaller poradzi sobie z tym problemem. Wyświetli wpisy danego programu w rejestrze, pokaże gdzie znajduje się jego folder oraz stronę internetową, z której program pochodzi.
Jest również możliwość usunięcia programów z listy deinstalacji. Można to wykorzystać, aby uniemożliwić innym usuwanie oprogramowania.
Aplikacja GeekUninstaller jest bardzo prosta w obsłudze i jest przenośną aplikacją, co oznacza, że jest idealny do umieszczenia na dysku USB.

Najważniejsze funkcje Geek Uninstaller:

-wykonuje głębokie i szybkie skanowanie
-prosty interfejs użytkownika
-natychmiastowy start
-szybkie skanowanie resztek
-wymuszanie usunięcia (np. uszkodzone programy)
-usuwa aplikacje z Windows Store w systemie Windows 8/10
-działa na każdym 32 i 64-bitowym systemie
-wielojęzyczny (ponad 40 języków).

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Zmiany w wersji: link

Languages: Arabic, Armenian, Azerbaijani, Belarussian, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Finnish, French, Georgian, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Latvian, Lithuanian, Norwegian, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese_Brazilian, Romanian, Russian, Serbian (Cyrillic), Serbian (Latin), Slovak, Slovenian, Spanish, Swedish, Turkish, Ukrainian, Vietnamese

You may also like...