GenealogyJ (w skrócie GenJ) jest programem do przeglądania i edycji danych genealogicznych. Jest odpowiedni zarówno dla osób zajmujących się genealogią jako hobby, jak i dla profesjonalnych badaczy.

GenJ bazuje na standardzie Gedcom, jest napisany w języku Java, co zapewnia możliwość uruchomienia pod różnymi systemami operacyjnymi. Program ten oferuje szereg przydatnych widoków (drzewo, tabela, itp.), a także bogatą gamę raportów – tak przedstawia swój program autor Nils Meier.
GenealogyJ, tak jak programy tego typu, zapisuje drzewo genealogiczne do pliku GEDCOM (GEnealogical Data COMmunication) – format wymiany danych pomiędzy programami genealogicznymi, w niektórych programach używany także jako format wewnętrzny.

Uwaga
Do uruchomienia GenealogyJ wymagana jest maszyna wirtualna Javy (Java Virtual Machine) w wersji co najmniej 1.6.
Działa w systemach: Windows 95,98,Me,NT,2000,XP,2003,Vista
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz ( 12,2 MB / 106 MB ) – wersja portable winPenPack
Wersja instalacyjna: pobierz
Czech, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
GenealogyJ_1 GenealogyJ_2
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/03/GenealogyJ_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2011/03/GenealogyJ_icon256-150x150.pngzbymalGenealogiaDodatki,Genealogia,GenealogyJ,GenealogyJ portable
GenealogyJ (w skrócie GenJ) jest programem do przeglądania i edycji danych genealogicznych. Jest odpowiedni zarówno dla osób zajmujących się genealogią jako hobby, jak i dla profesjonalnych badaczy. GenJ bazuje na standardzie Gedcom, jest napisany w języku Java, co zapewnia możliwość uruchomienia pod różnymi systemami operacyjnymi. Program ten oferuje szereg przydatnych...