Na stronie PortableApps.com udostępniony jest Ghostscript dla aplikacji przenośnych (portable), np. wykorzystywany przez program Scribus.
Ghostscript może być używany przez inne aplikacje, aby umożliwić obsługę języka opisu strony Postscript i danych w formacie PDF. Umożliwia ich konwersję na wiele formatów, m.in.: BMP, Encapsulated PostScript, JPEG, PCX, PDF, PNG, PSD, POstScript, TIFF, X Window System.
Dzięki temu, na przykład możliwy jest podgląd dokumentów zapisanych w formatach PS lub PDF na ekranie komputera lub ich wydruk na drukarkach bez interpreterów tych języków.
Ghostscript obejmuje wsparcie dla PDF/A i PDF/X-3.

Automatycznie współpracuje z Suite PortableApps.com.
Działa w systemach; Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz /.paf.exe PApps/ (14 MB / 47 MB)

Wersja instalacyjna: pobierz /.exe 64-bit/ ; pobierz /.exe 32-bit/

Ghostscript.svg

https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/Ghostscript_icon_256.jpg?fit=256%2C256&ssl=1https://i0.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/Ghostscript_icon_256.jpg?resize=150%2C150&ssl=1zbymalDodatkiPAFDodatki,Ghostscript,Ghostscript portable,JPEG,PCX,PDF,PNG,PostScript,PSD,TIFF,X Window System
Na stronie PortableApps.com udostępniony jest Ghostscript dla aplikacji przenośnych (portable), np. wykorzystywany przez program Scribus. Ghostscript może być używany przez inne aplikacje, aby umożliwić obsługę języka opisu strony Postscript i danych w formacie PDF. Umożliwia ich konwersję na wiele formatów, m.in.: BMP, Encapsulated PostScript, JPEG, PCX, PDF, PNG, PSD, POstScript,...