Google Keep 4.23462.600.1 online

Google Keep

Google Keep to usługa internetowa, której właścicielem jest amerykańskie przedsiębiorstwo Google. Usługa umożliwia tworzenie notatek tekstowych, dźwiękowych i ze zdjęciem. Użytkownik Google Keep może utworzyć notatkę z przypomnieniem opartym na lokalizacji oraz ustawić przypomnienie czasowe.

Szybko zapisuj pomysły i to, co masz do zapamiętania. Ustaw powiadomienia – otrzymasz przypomnienie w odpowiednim miejscu i czasie. Możesz podyktować notatkę głosową, która zostanie automatycznie zapisana w postaci tekstu. Zrób zdjęcie plakatu, rachunku lub dokumentu, aby z łatwością je zachować i w razie potrzeby znaleźć. Google Keep sprawia, że robienie notatek i udostępnianie ich innym staje się dziecinnie proste.

Cechy Google Keep:
  • Notuj wszystko, co przyjdzie Ci do głowy – dodawaj notatki, listy i zdjęcia w Google Keep. Nie masz czasu pisać? Nagraj notatkę głosową, a Keep automatycznie zapisze ją w postaci tekstu, aby ułatwić jej wyszukiwanie.
  • Udostępniaj pomysły rodzinie i znajomym – teraz z łatwością zaplanujesz przyjęcie-niespodziankę, udostępniając notatki w Google Keep innym i współpracując nad nimi w czasie rzeczywistym.
  • Szybko znajduj to, czego potrzebujesz – możesz szybko filtrować i wyszukiwać notatki według ich koloru i innych atrybutów. Łatwo znajdziesz więc listy z obrazami, nagrania dźwiękowe z przypomnieniami albo po prostu udostępnione notatki. Aplikacja zapamięta wszystko za Ciebie, a potem błyskawicznie to odnajdzie.
  • Zawsze w zasięgu ręki – działa na telefonach, tabletach, komputerach i urządzeniach z Androidem do noszenia. Wszystko jest synchronizowane na każdym z Twoich urządzeń, więc zawsze masz dostęp do swoich notatek.
  • W odpowiednim miejscu i czasie – musisz pamiętać o zrobieniu zakupów? Ustaw przypomnienie na podstawie lokalizacji, aby otrzymać listę zakupów tuż przed wejściem do sklepu.
  • Notatki dostępne wszędzie – wypróbuj internetową wersję aplikacji. Działa na telefonach, tabletach i komputerach. Notatki, które tworzysz, są synchronizowane na wszystkich Twoich urządzeniach, więc zawsze masz je przy sobie.

Google Keep – Pomoc

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + konto Google
Licencja: bezpłatny (freeware)

Rozszerzenie dla Chrome

Languages: English, Polish… /multilingual/

You may also like...