Alternate Password DB to efektywny i bardzo prosty w obsłudze program do bezpiecznego przechowywania haseł i pinów. Z jednym tylko hasłem otrzymujemy dostęp do zaszyfrowanych danych (szyfr Blowfish 256 bitów). Pozwala chronić pliki w dowolnym formacie, po prostu ładując je z komputera.

Program posiada wbudowany generator haseł do tworzenia i używania silnego hasła o preferowanej długości, które może zawierać cyfry, wielkie i małe litery lub znaki specjalne.

Dostępne są następujące typy wpisów w programie Alternate Password DB:
– prosty tekst
– nazwa użytkownika i hasło z komentarzem
– pliki (na przykład zdjęcia)
– tabele.

Wpisy mogą być przechowywane w folderach i podfolderach. Opcje wytnij, kopiuj i wklej są możliwe dla tych wpisów. Pliki haseł można konwertować do pliku wykonywalnego (EXE), który można przenieść na nośnik USB lub inne przenośne dyski bez konieczności instalowania tego programu.
Możemy także skonfigurować program tak, aby sam się blokował po upływie określonego czasu (hasło główne będzie wymagane ponownie).
Program oferuje opcję drukowania, dzięki czemu można również mieć kopię danych na papierze.

Uwaga
Ważna uwaga od producenta programu: korzystasz z tego programu na własne ryzyko, nie kontaktuj się z nami, jeśli zgubiłeś hasło!
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (756 KB / 1,96 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Chinese, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Alternate_Password_DB_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i1.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/01/Alternate_Password_DB_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalBezpieczeństwoAlternate Password DB,Alternate Password DB portable,Hasła,hasło,przechowywanie haseł,zabezpieczanie danych
Alternate Password DB to efektywny i bardzo prosty w obsłudze program do bezpiecznego przechowywania haseł i pinów. Z jednym tylko hasłem otrzymujemy dostęp do zaszyfrowanych danych (szyfr Blowfish 256 bitów). Pozwala chronić pliki w dowolnym formacie, po prostu ładując je z komputera. Program posiada wbudowany generator haseł do tworzenia i...