Alternate Password DB 3.360 portable

Alternate Password DB

Alternate Password DB to efektywny i bardzo prosty w obsłudze program do bezpiecznego przechowywania haseł i pinów. Z jednym tylko hasłem otrzymujemy dostęp do zaszyfrowanych danych (szyfr Blowfish 256 bitów). Pozwala chronić pliki w dowolnym formacie, po prostu ładując je z komputera.

Program posiada wbudowany generator haseł do tworzenia i używania silnego hasła o preferowanej długości, które może zawierać cyfry, wielkie i małe litery lub znaki specjalne.

Dostępne są następujące typy wpisów w programie Alternate Password DB:

– prosty tekst
– nazwa użytkownika i hasło z komentarzem
– pliki (na przykład zdjęcia)
– tabele.

Wpisy mogą być przechowywane w folderach i podfolderach. Opcje wytnij, kopiuj i wklej są możliwe dla tych wpisów. Pliki haseł można konwertować do pliku wykonywalnego (EXE), który można przenieść na nośnik USB lub inne przenośne dyski bez konieczności instalowania tego programu.
Możemy także skonfigurować program tak, aby sam się blokował po upływie określonego czasu (hasło główne będzie wymagane ponownie).
Program Alternate Password DB oferuje opcję drukowania, dzięki czemu można również mieć kopię danych na papierze.

Ważna uwaga od producenta programu: korzystasz z tego programu na własne ryzyko, nie kontaktuj się z nami, jeśli zgubiłeś hasło! / You are using this program at your own risk, please do not contact, if you lost your password!

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Arabic, Chinese, Czech, English, French, German, Greek, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Polish, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...