MediaFire 2023 online

MediaFire

MediaFire to firma zajmująca się przechowywaniem i współpracą online, skoncentrowana na dostarczaniu światu kompletnego i łatwego w użyciu rozwiązania do zarządzania cyfrowymi materiałami online i w podróży. Dostępny na iPhone’a, Androida, macOS, Windows i Internet, to jedyne rozwiązanie do przechowywania danych online, które oferuje nieograniczone pobieranie, wznawianie pobierania, zerowy czas oczekiwania i wiele więcej, a wszystko to za darmo.

Każdego miesiąca ponad 150 milionów osób korzysta z MediaFire do szybkiego i bezpiecznego przechowywania, organizowania i udostępniania wszystkich swoich osobistych i zawodowych danych w chmurze.

Najważniejsze cechy MediaFire:
 • 10 GB za darmo / do 4 GB na plik
  Możesz użyć MediaFire do tworzenia kopii zapasowych wszystkich ważnych plików — nawet tych mniej ważnych. Podstawowy pakiet Basic ogranicza się do 10 GB, ale można go zwiększyć nawet do 50 GB poprzez premiowane działania np. polecanie serwisu czy połączenie z serwisami społecznościowymi.
 • Nieograniczona przepustowość i pobieranie
  Twoje pliki do pobrania są zawsze dostępne. Dzięki pobieraniu z reklamami nigdy nie osiągniesz limitu przepustowości ani pobierania, bez względu na to, jak popularny jest Twój plik.
 • Łatwe udostępnianie po przesłaniu
  Udostępniaj foldery i pliki natychmiast po ich przesłaniu. MediaFire ułatwia udostępnianie za pośrednictwem poczty e-mail, w witrynie internetowej, mediach społecznościowych, komunikatorze lub w dowolnym miejscu z linkiem.
 • Wiele plików jednocześnie
  Przesyłaj setki, a nawet tysiące plików jednocześnie za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej lub naszych przydatnych aplikacji na Androida, BlackBerry, Windowsa, iPhone’a lub iPada.
 • Organizuj z łatwością
  Ułatw sobie znajdowanie dokumentów i plików za pomocą potężnego, a jednocześnie łatwego w użyciu menedżera plików MediaFire. Przesyłaj, kopiuj, przenoś i kontroluj dostęp do swoich plików z dowolnego miejsca na komputerze lub telefonie.
 • Jednorazowe linki
  Zachowaj kontrolę nad pobieranymi plikami. Udostępnij plik za pomocą bezpłatnego łącza jednorazowego, a odbiorca nie będzie mógł udostępnić łącza nikomu innemu. Idealnie nadaje się do wrażliwych dokumentów osobistych lub służbowych.

Wymagasz usługi tak profesjonalnej. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym kolekcjonerem, niezależnym profesjonalnym fotografem, czy dużą firmą z listy Fortune 500, MediaFire Pro oferuje funkcje klasy biznesowej, których potrzebujesz, aby uzyskać przewagę nad konkurencją.

Cechy MediaFire w pakiecie profesjonalnym:
 • 1 TB miejsca na dane
  Więcej miejsca na duże pliki, takie jak wideo, PDF i audio. Cała przestrzeń potrzebna na pliki biznesowe o znaczeniu krytycznym.
 • Bez reklam
  Bardziej profesjonalne środowisko bez reklam dla Twoich pracowników i klientów.
 • Prześlij z dowolnej strony internetowej
  Zaoszczędź godziny: pomiń pobieranie i przesyłaj pliki bezpośrednio z dowolnej witryny do pamięci MediaFire. Po prostu wklej dowolny link do pliku, a MediaFire automatycznie prześle go na Twoje konto.
 • Bezpośredni link do pobierania plików
  Pomiń MediaFire.com podczas udostępniania plików. Pobierz bezpośrednio z własnej strony internetowej, poczty e-mail lub sieci społecznościowej. Przesyłaj strumieniowo pliki multimedialne i obrazy w wysokiej rozdzielczości we własnych odtwarzaczach multimedialnych.
 • Pobieranie zbiorcze
  Za pomocą jednego kliknięcia możesz pobrać całą kolekcję zdjęć, pliki projektów lub dokumenty robocze w jednym wygodnym pliku ZIP.
 • Linki jednorazowe (100/dzień)
  Kontroluj dostęp do pobranych plików i upewnij się, że inne osoby nie udostępniają Twoich linków. Łącza jednorazowe umożliwiają pobranie pliku tylko z jednego komputera.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages www MediaFire Mobile: multilingual ; Dysk: English.

You may also like...