gpodder.net 2024 online

gpodder.net

gpodder.net to bezpłatna usługa internetowa, która umożliwia zarządzanie subskrypcjami podcastów i odkrywanie nowych treści. Jeśli używasz wielu urządzeń, możesz synchronizować subskrypcje i postępy w słuchaniu.

Działa najlepiej z aplikacją gPodder, ale można go również używać z Amarokiem, innymi obsługiwanymi klientami lub jako samodzielną aplikację internetową bez żadnej aplikacji klienckiej.

gPodder to prosta aplikacja do pobierania darmowych nagrań, tak zwanych podcastów, z Internetu i odtwarzanie ich na komputerze czy przenośnym odtwarzaczu multimedialnym. Program ma wiele opcji konfiguracyjnych, które pozwalają ustawić jego zachowanie: sposób odtwarzania podcastów, obsługi pobierania i wiele innych. Obsługuje kanały RSS, FeedBurner, YouTube i SoundCloud, a także ma usługę synchronizacji typu open source, którą możesz uruchomić, jeśli chcesz.

Funkcje gpodder.net:
  • Dziel się ulubionymi treściami z innymi
  • Śledź postęp odtwarzania
  • Twórz kopie zapasowe subskrypcji
  • Odkrywaj nowe treści na podstawie swoich nawyków słuchania
  • Twórz i udostępniaj listy powiązanych podcastów
  • Dla wydawców: dowiedz się, które części Twoich treści są popularne.

gpodder.net jest prowadzony, jako projekt hobbystyczny bez ciągłego finansowania serwerów, pamięci masowej i przepustowości. Wspomagany jest darowiznami, aby strona działała i stale ją ulepszała.

gpodder.net oferuje serwisy dla publikujących podcasty:
-Reklamuj się – możesz umieścić swój podcast na stronie głównej gpodder.net aby go promować. Użytkownicy klienta gPodder również znajdą Twój podcast jako pierwszy element na przykładowej liście podcastów. Możesz znaleźć dodatkowe informacje na stronie reklamowej.
-Strony publikującego – na tych stronach możesz znaleźć cenne informacje na temat podcastów opublikowanych przez Ciebie.
Strony wydawcy są obecnie w wersji beta, ale jeśli publikujesz podcast wymieniony na gpodder.net, możesz złożyć wniosek, wysyłając wiadomość e-mail z:
-Twoja nazwa użytkownika na gpodder.net (zarejestruj się, jeśli jej nie masz)
-nazwa i adres URL podcastu, którego publikujesz
-adres e-mail, który jest widoczny gdzieś na stronie podcastu (aby Cię uwierzytelnić).

Po rejestracji otrzymasz aktywacyjny mail do potwierdzenia poprawności Twojego adresu email.

Katalog Polskich Podkastów

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny do użytku niekomercyjnego (GNU AGPLv3)

Languages: Breton, English, French, German, Hebrew, Italian, Korean, Nederlands, Nederlands, Norwegian, Polish, Portuguese, Spanish, Turkish.

You may also like...