WeTransfer 2024 online

WeTransfer

WeTransfer został założony w 2009 roku jako najprostszy sposób przesyłania dużych plików na całym świecie. Teraz jesteśmy całym zestawem narzędzi zwiększających produktywność, które zajmują się innymi trudnymi elementami procesu twórczego — przy okazji robiąc coś dla planety. Każdego miesiąca WeTransfer pomaga milionom ludzi znaleźć inspirację, ukształtować pomysły i dostarczyć (oszałamiającą) twórczą pracę. Ale zabawa na tym się nie kończy.

Jest to klasyczna usługa udostępniania plików, która jest przeznaczona przede wszystkim do wysyłania plików innym osobom za pośrednictwem łączy do pobierania i jest dostępna w dowolnej przeglądarce internetowej na komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym (iOS). Oferuje również subskrypcję WeTransfer Pro, która ma mnóstwo dodatkowych funkcji, takich jak możliwość wysyłania transferów do 200 GB i 1 TB wbudowanej pamięci masowej w chmurze. A jeśli to nie wystarczy dla Twoich potrzeb związanych z transferem, jest subskrypcja WeTransfer Premium, w której nie ma limitu przesyłania dla Twoich transferów, ani limitu miejsca na przechowywanie w chmurze.

Funkcje WeTransfer:
 • Szybsze udostępnianie – jakkolwiek wielki jest twój transfer
  Użyj WeTransfer, aby przenosić kreatywne zasoby, duże pliki, całe foldery i całe projekty za naciśnięciem jednego przycisku.
 • Twój zespół – innowacje z superszybkością
  Dzięki narzędziom zaprojektowanym w celu usprawnienia współpracy wszyscy w zespole mogą rozmawiać bez zakłócania przepływu pracy.
 • Zachowaj to w tajemnicy – dziel się z ufnością
  Od ochrony hasłem po szyfrowanie plików, WeTransfer ma wszystkie wbudowane funkcje bezpieczeństwa, których potrzebujesz, aby chronić swoją pracę.
 • Posiadaj swoją przestrzeń – stwórz bezproblemową obsługę
  Zrób niezapomniane wrażenie, dostosowując wszystko, od strony docelowej po e-maile – puść wodze fantazji.
 • Informacja zwrotna – utrzymuj swoje projekty w ruchu
  Pochwal się swoją pracą i uzyskaj wyraźniejsze informacje zwrotne dzięki przyjaznym dla klienta narzędziom, dzięki którym wszyscy są na bieżąco.

Plany i ceny (przejdź do szczegółowych funkcji):

Podobne programy: Send ; Filemail ; Wormhole ; SendGB

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Languages: Danish, English, French, German, Italian, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...