gPodder to prosta aplikacja do pobierania darmowych nagrań, tak zwanych podcastów (spolszczone: podkast), z internetu i odtwarzanie ich na komputerze czy przenośnym odtwarzaczu multimedialnym.

Podkast, to publikacja dźwiękowa lub filmowa tworzona przez pasjonatów różnych dziedzin, najczęściej w cyklicznych odcinkach. Podcasty są obsługiwane praktycznie przez każdy nowszy program do katalogowania dźwięku.

Aplikacja obsługuje iPody, odtwarzacze MP3, telefony, RSS, Atom i YouTube RSS.

Pomoc
Pomocna strona do wyszukiwania polskich podkastów: Polskie podkasty.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GPL)

Pobierz (16 MB / 114 MB) /.paf.exe PApps /
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Zmiany w wersji: link 

Języki / Languages: Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Italian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazilian), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Ukrainian.

gPodder_1gPodder_2

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/gPodder_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2014/11/gPodder_icon256-150x150.pngzbymalNagrywaniePAFAndroid,gPodder,Nagrywanie CD-DVD,Pobieranie plików,Podkast
gPodder to prosta aplikacja do pobierania darmowych nagrań, tak zwanych podcastów (spolszczone: podkast), z internetu i odtwarzanie ich na komputerze czy przenośnym odtwarzaczu multimedialnym. Podkast, to publikacja dźwiękowa lub filmowa tworzona przez pasjonatów różnych dziedzin, najczęściej w cyklicznych odcinkach. Podcasty są obsługiwane praktycznie przez każdy nowszy program do katalogowania dźwięku. Aplikacja...