HDShredder Free 7.0.3.1 portable

HDShredder

HDShredder niezawodnie usuwa zawartość dysków twardych i innych nośników pamięci masowej na poziomie fizycznym. Program można również zastosować do poszczególnych partycji, a użytkownik może wybrać wykonanie usunięcia zgodnie z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa. Działa niezależnie od układu partycji, systemu plików i systemu operacyjnego. Działa również z zastrzeżonymi formatami, które w innym przypadku byłyby niedostępne.

HDShredder Free Edition oferuje podstawowe funkcje usuwania. Zaawansowane możliwości i metody usuwania są oferowane przez:

–Basic Edition – bezpieczne wymazywanie nośników, do 6 GB/min
–Standard Edition – 18 poziomów bezpieczeństwa, 15 międzynarodowych standardów bezpieczeństwa
–Professional Edition – raport usuwania, usuwanie zdefiniowane przez użytkownika, usuwanie obszaru
-Professional Edition Portable – przenośna wersja usługi: korzystanie z HDShredder na komputerach klientów
–Enterprise Edition (4x, 8x, 16x) – równoległe usuwanie masowe z prędkością do 60 GB/min
Więcej informacji znajdziesz w menu pomocy lub pod adresem „www.hdshredder.com“.

Ten program ma ograniczoną funkcjonalność, ponieważ dostęp do folderów kontrolowany przez system Windows uniemożliwia bezpośredni dostęp do zapisu na dyskach. Możesz go dezaktywować w następujący sposób:

 • W menu Start wybierz:
  -Zabezpieczenia Windows
  -Ochrona przed wirusami i zagrożeniami
  -Zarządzaj ustawieniami
  -Zarządzaj kontrolowanym dostępem do folderu
 • Dezaktywuj kontrolowany dostęp do folderu lub ustaw wyjątek dla tego programu.
  Możesz ponownie aktywować kontrolowany dostęp do folderu po zakończeniu korzystania z tego programu.

Skorzystaj z bezpłatnej wersji, aby dowiedzieć się, czy dany system PC i jego nośniki pamięci masowej są obsługiwane. Wersja bezpłatna zawiera wszystkie obsługiwane i rozpoznawane dyski, ale niektóre z nich mogą być używane tylko z jednym z bardziej zaawansowanych poziomów edycji.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Wersja bezpłatna jest naprawdę darmowa i nie zobowiązuje do zakupu. Jest przeznaczony do tymczasowych i darmowych przypadków użycia. W przypadku częstszego lub profesjonalnego użytku zalecamy korzystanie z jednej z wyższych wersji, ponieważ oferują one wyższą prędkość, szerszą obsługę sprzętu i dodatkowe opcje do regularnego i profesjonalnego użytkowania.

Instalator dla systemu Windows zainstaluje na komputerze wszystkie składniki: plik wykonywalny systemu Windows, program samouruchamiający się, podręcznik (PDF) oraz Boot Setup, aby utworzyć nośnik rozruchowy HDShredder (klucz USB lub CD/ PŁYTA DVD).

Aby móc używać HDShredder z innymi systemami operacyjnymi, nagraj hybrydowy plik ISO na płytę CD lub zapisz go bezpośrednio w pamięci USB. Następnie możesz uruchomić HDShredder z płyty CD lub z pamięci USB, a także uruchomić aplikację Windows-HDShredder z płyty CD lub z pamięci USB.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish.

You may also like...