Bitwarden 2024.4.1 portable

Bitwarden

Bitwarden to usługa zarządzania hasłami o otwartym kodzie źródłowym , która przechowuje poufne informacje, takie jak np. dane uwierzytelniające witryny, w zaszyfrowanym skarbcu. Platforma Bitwarden oferuje różnorodne aplikacje klienckie, w tym interfejs sieciowy, aplikacje desktopowe, rozszerzenia przeglądarki, aplikacje mobilne i CLI. Program oferuje usługę hostowaną w chmurze.
Jest to jeden z najprostszych i najbezpieczniejszych sposobów przechowywania danych, udostępniania i synchronizowania poufnych danych przez osoby fizyczne, zespoły i organizacje biznesowe.

Kradzież hasła to poważny problem. Strony internetowe i aplikacje, z których korzystasz, są codziennie atakowane. Występują naruszenia bezpieczeństwa, a twoje hasła mogą być skradzione. Kiedy ponownie używasz tych samych haseł, hakerzy mogą łatwo uzyskać dostęp do poczty e-mail, banku i innych ważnych kont.
Jak zachować bezpieczeństwo?
Eksperci do spraw bezpieczeństwa zalecają stosowanie innego, losowo generowanego hasła dla każdego tworzonego konta online. Ale jak masz pamiętać i nadążyć za wieloma hasłami? Program Bitwarden pomaga tworzyć bezpieczne hasła i zarządzać nimi, abyś mógł wrócić do cieszenia się życiem online.

Bezpieczne funkcje synchronizacji w chmurze umożliwiają dostęp do danych z dowolnego miejsca, na dowolnym urządzeniu! Twój sejf jest zoptymalizowany do użytku na urządzeniach stacjonarnych, laptopach, tabletach i telefonach.

Ponieważ wszystkie Twoje dane są w pełni zaszyfrowane przed opuszczeniem urządzenia, tylko Ty masz do nich dostęp. Nawet zespół Bitwarden nie może odczytać twoich danych. Dane są zabezpieczone za pomocą kompleksowego szyfrowania metodą AES-256, stosowania ciągów zaburzających i algorytmu PBKDF2 SHA-256.

Wymagane jest założenie darmowego konta i ustawienie hasła, którym będziemy się logować.

Aplikacja oferuje zakładanie kont osobistych, aby bezpiecznie zarządzać wszystkimi poświadczeniami online, jak również kont organizacji wraz z zaawansowanymi funkcjami udostępniania dla rodzin, zespołów i organizacji biznesowych.
Można także uaktualnić swoje konto osobiste do wersji premium (10 $) i odblokować wszystkie funkcje dodatkowe.

Funkcje programu Bitwarden:

-synchronizacja w chmurze
-automatyczne wypełnianie danych logowania do stron internetowych i innych aplikacji
-generator haseł
-bezpiecznie udostępniaj i zarządzaj loginami, tajnymi kluczami i wieloma innymi użytkownikami
-wdrażaj szczegółowe zasady kontroli dostępu i organizacji skarbca z kolekcjami
-przechowuj i udostępniaj poufne pliki, takie jak klucze prywatne, certyfikaty, dokumenty, zdjęcia i inne
-kontroluj hasła za pomocą dokładnych raportów
-korzystaj z grup w celu łatwiejszego zarządzania użytkownikami
-synchronizuj grupy i użytkowników z Active Directory (i innych LDAP), Azure, G Suite i Okta
-przeglądaj ścieżkę audytu działań i zmian dokonanych przez użytkowników
-elastyczne interfejsy API umożliwiają integrację organizacji z innymi narzędziami i systemami
-wymuszaj wielowymiarowe zasady logowania dla swoich użytkowników
-jest w 100% aplikacją otwartoźródłową. Kod źródłowy jest hostowany na GitHub i każdy może go przeglądać, audytować oraz wnosić wkład do bazy kodu Bitwarden.

Jak używać Bitwarden-a? Kompleksowy poradnik używania tego bezpłatnego menadżera haseł

Działa w systemach: Windows 10 – 64 & 32-bit/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3) + rejestracja

PORTABLE: plik /.exe/ wrzucamy do wybranego przez nas folderu, gdyż po uruchomieniu tworzy folder „bitwarden-appdata”. Brak automatycznych aktualizacji.

ROZSZERZENIA: zintegruj Bitwarden bezpośrednio ze swoją ulubioną przeglądarką. Skorzystaj z rozszerzeń przeglądarki, aby zapewnić bezproblemowe przeglądanie: Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Vivaldi, Opera, Brave, Microsoft Edge, Tor Browser – LINK

Languages: Bulgarian, Catalan, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, Farsi, Finnish, French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...