HopToDesk 1.41.4 portable

HopToDesk

HopToDesk to darmowe oprogramowanie do zdalnego pulpitu oferujące prawdziwie szyfrowany ruch typu end-to-end, przesyłanie plików i czat na żywo.
To narzędzie umożliwia użytkownikom udostępnianie ekranu i umożliwia zdalny dostęp do komputerów i urządzeń. W przeciwieństwie do innych podobnych narzędzi, takich jak TeamViewer lub AnyDesk, HopToDesk jest bezpłatny zarówno do użytku osobistego, jak i biznesowego, zapewnia prawdziwe szyfrowanie typu end-to-end dla całej komunikacji równorzędnej i open source.

Główne cechy programu HopToDesk:
  • udostępnianie ekranu
  • zdalne sterowanie
  • przesyłanie plików i czat na żywo
  • obsługiwane są inne funkcje:
    -bezpośredni dostęp do adresu IP
    -biała lista adresów IP
    -połączenia proxy SOCKS5.

Bezpieczeństwo i prywatność to priorytet. Cały ruch między użytkownikami, w tym czaty, przesyłanie plików i udostępnianie ekranu, jest w pełni szyfrowany. Oznacza to, że HopToDesk nie ma możliwości przeglądania ekranów użytkowników, plików ani żadnych informacji udostępnianych między partnerami podczas sesji zdalnej. Inne produkty do zdalnego pulpitu nie oferują szyfrowania typu end-to-end i często wysyłają dane w tle do serwerów dostawcy usług pulpitu zdalnego, co pozwala im wykryć komercyjne wykorzystanie i zapobiec ponownemu uruchomieniu aplikacji. Nie jest to możliwe w przypadku HopToDesk.

Program powinien działać i być w stanie połączyć się z dowolnym peerem bez konieczności zmiany ustawień routera lub zapory. Inne narzędzia zdalnego pulpitu, takie jak Windows Remote Desktop i VNC, wymagają skonfigurowania przekierowania portów lub otwierania portów na routerze lub zaporze, aby umożliwić nawiązywanie połączeń zdalnych, jednak nie dotyczy to HopToDesk.

Za pomocą HopToDesk można łatwo zarządzać wieloma zdalnymi komputerami. Możesz nadać każdemu komputerowi nazwę i użyć nazwy lub identyfikatora komputera podczas uruchamiania sesji zdalnej. Możesz użyć pola wyszukiwania i filtrowania w głównym oknie programu, aby wyszukać lub odfiltrować komputer, z którym chcesz się połączyć jako agent czy kontroler. Możesz także użyć funkcji Dodaj do ulubionych, aby dodać dowolny komputer do listy Ulubionych, aby uzyskać łatwiejszy dostęp.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego i komercyjnego (free for personal and commercial use) – GNU AGPL

Czy muszę zainstalować HopToDesk?
Nie musisz instalować HopToDesk, działa, jako przenośna aplikacja i może być uruchamiana z dowolnego miejsca. Aby włączyć pełny zestaw funkcji HopToDesk w systemach Windows, Mac i Linux, może być konieczne kliknięcie przycisku „Zainstaluj” w głównym oknie. Jednak większość funkcji i ustawień będzie dostępna bez żadnej instalacji.

MSIX (.msix) to format pakietu aplikacji systemu Windows, który zapewnia nowoczesne środowisko pakowania dla wszystkich aplikacji systemu Windows. Format pakietu MSIX zachowuje funkcjonalność istniejących pakietów aplikacji i/lub plików instalacyjnych, a także umożliwia nowe, nowoczesne funkcje pakowania i wdrażania w aplikacjach Win32, WPF i Windows Forms.

Langueges: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English, Esperanto, French, German, Italian, Polish, Portuguese, Russian.

You may also like...