Prism Launcher 6.3 portable

Prism Launcher

Prism Launcher to darmowy program uruchamiający Minecraft, o otwartym kodzie źródłowym, rozwidlony z projektu MultiMC, z możliwością zarządzania wieloma kontami, a także instancjami, z których każdy ma własne modyfikacje, pakiety zasobów i wiele więcej. Ten projekt kładzie znacznie większy nacisk zarówno na swobodę użytkownika, jak i na włączenie nowych i ekscytujących funkcji. Co więcej, Prism Launcher jest nadal tak samo wierny korzeniom, dostarczając projekt, który obiecuje nigdy nie wzbudzać wrogości wobec tych, którzy chcą rozwidlać, redystrybuować lub przepakowywać, o ile przestrzegane są warunki licencji.

Łatwo instaluj i uruchamiaj pakiety modów, utrzymując je w czystości. Nie musisz już ich ręcznie instalować, a wkrótce pojawi się funkcja aktualizacji. Prism Launcher może to zrobić za Ciebie, bez instalowania mnóstwa oddzielnych programów uruchamiających.
Czy masz dość znajdowania i dodawania tego jednego modu, którego potrzebujesz? Prism Launcher jest w stanie pobierać i aktualizować poszczególne mody spoza modpacków za pomocą Modrinth i CurseForge.
Czy twoje ustawienia kiedykolwiek resetowały się po uruchomieniu starszej wersji? Czy kiedykolwiek przypadkowo zepsułeś świat, ponieważ otworzyłeś go w starej wersji? Czy jesteś zmęczony ręcznym przełączaniem modów dla różnych wersji, instalowaniem modułów ładujących? Prism Launcher może pomóc. Każda instancja Minecrafta ma swój własny folder z osobnymi modami, pakietami zasobów i innymi rzeczami.
Nie potrzebujesz wbudowanej przeglądarki internetowej do uruchamiania gier. Prism Launcher korzysta z zestawu narzędzi Qt, który wymaga niewielkich zasobów systemowych. Prism Launcher obsługuje również dostosowywanie okna instancji i motywu.

Minecraft – komputerowa gra survivalowa o otwartym świecie stworzona przez Markusa Perssona i rozwijana przez Mojang Studios. Minecraft pozwala graczom na budowanie i niszczenie obiektów położonych w losowo generowanym świecie gry. Gracz może atakować napotkane istoty, zbierać surowce czy wytwarzać przedmioty – więcej >>>.

Prism Launcher umożliwia:
  • Zarządzanie wieloma odizolowanymi instancjami gry Minecraft.
  • Łatwa instalacja ładowarek modów, takich jak Forge, Fabric, LiteLoader i Quilt.
  • Zarządzaj swoimi światami, pakietami zasobów i pakietami shaderów za pomocą zaledwie kilku kliknięć.
  • Zainstaluj paczki modów z wielu platform, takich jak CurseForge, Technic, FTB, FTB Legacy i Modrinth.
  • Zainstaluj indywidualne mody z CurseForge i Modrinth, automatycznie dopasowane do Twojego programu ładującego i wersji gry.
  • Z łatwością zamknij Minecrafta w przypadku awarii lub zawieszenia.
  • Łatwy dostęp do wszystkich dzienników.
  • Zbudowany przy użyciu technologii Qt, dzięki czemu program uruchamiający jest zarówno bardzo wydajny, jak i lekki dla zasobów systemowych.
  • I dużo dużo więcej.

Działa w systemach: Windows 10/11 & 7/8 (Legacy version)
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv3)

Do działania wymaga vcredist 2022 x64 i vcredist 2022 arm64

Do działania wymaga vcredist 2022 x86

Wersja programu Legacy version, przeznaczona głównie dla starszych wersji systemu Windows, takich jak Windows 7 lub Windows 8.1 i 32-bitowy system Windows.

Wersja .paf.exe: platforma PortableApps.com ma kilka przenośnych wersji Java (np. jPortable), które można łatwo zainstalować i zaktualizować z platformy PortableApps.com. Można je znaleźć w kategorii Narzędzia (Utilities) i zostaną automatycznie wykryte przez Prism Launcher Portable.

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English (UK & US), French, German, Hungarian, Italian, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Turkish + 40 (1-80%).

You may also like...