Iperius Backup Free 7.6.4.0 portable

Iperius Backup

Iperius Backup jest bezpłatnym włoskim oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych, wykonanym również w wersji komercyjnej na potrzeby osób poszukujących zaawansowanych funkcji tworzenia kopii zapasowych dla swojej firmy.

Bezpłatna wersja oprogramowania umożliwia tworzenie kopii zapasowych w dowolnych urządzeniach archiwizacji masowej, takich jak: serwery NAS, dyski zewnętrzne USB, dyski RDX i komputery w sieci. Zawiera kompletne funkcje planowania i wysyłania wiadomości e‐mail. Obsługuje kompresję zip bez ograniczeń wielkości, tworzenie przyrostowych kopii zapasowych, uwierzytelnianie w sieci oraz wykonywanie skryptów i programów zewnętrznych.

Oferuje kompletne funkcje planowania, oprócz tego może automatycznie tworzyć kopie zapasowe według konkretnych dni i godzin. Możliwe jest tworzenie kopii zapasowych w wybrane dni miesiąca lub tygodnia, a także o różnych godzinach. Tworzy zapis historyczny wszystkich przeprowadzonych operacji tworzenia kopii zapasowych w postaci pliku dziennika w formacie HTML.

Najważniejsze funkcje Iperius Backup:
iperiusbackupbox

-tworzenie kopii zapasowych na dowolnym masowym urządzeniu peryferyjnym
-tworzenie kopii zapasowych na serwerach NAS, RDX, dyskach zewnętrznych USB, komputerach w sieci
-pełne tworzenie kopii zapasowych, przyrostowe i różnicowe
-automatyczne tworzenie kopii zapasowych według dni i godzin
-kompresja zip bez ograniczeń na wielkość, liczbę plików lub długość ścieżek
-bez ograniczeń na wielkość lub osiągi
-zaawansowane filtry do wyłączania plików lub folderów
-automatyczne uwierzytelnienie w sieci
-wykonywanie skryptów i programów zewnętrznych
-powiadomienia e‐mail
-bezpłatne przenośne oprogramowanie
-nieograniczone operacje tworzenia kopii zapasowych

Iperius Backup Free ma pewne ograniczenia, które należy rozważyć przy podejmowaniu decyzji o korzystaniu z tego oprogramowania w firmie. Przede wszystkim, wersji bezpłatnej nie można zainstalować jako usługi i nie można przeprowadzać synchronizacji (czyli usuwania z docelowych miejsc plików nieistniejących już w lokalizacji źródłowej). Wersja ta nie udostępnia takich zaawansowanych rodzajów tworzenia kopii zapasowych jak: zapisywanie na taśmie (DAT, LTO, itd.), zapisywanie w chmurze (OneDrive, Google Drive, Amazon S3, Azure Storage, Dropbox), zdalne zapisywanie w serwerach FTP, tworzenie kopii zapasowych baz danych czy tworzenie obrazów dysku (Drive Image). Wersja bezpłatna nie uprawnia do wsparcia technicznego.

Działa w systemach: Windows XP/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (freeware)

Wersja portable: ściągamy wersję instalacyjną i rozpakowujemy programem Universal Extractor v. 2.0
lub pobieramy instalator i instalujemy na komputerze. Kopiujemy plik Iperius.exe do wybranego folderu (można odinstalować aplikację) i uruchamiamy Iperius.exe z wybranego folderu.

Zmiany w wersji: link

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Dutch, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish.

You may also like...