Kaseto 2.2 portable

Kaseto

Z aplikacją Kaseto możemy cieszyć się muzyką na komputerze bez zbędnych, rozbudowanych dodatków. Po prostu pobieramy odtwarzacz i po instalacji (lub w wersji portable) wybieramy swoją kolekcję muzyki i już możemy jej słuchać. Wszystkie popularne formaty plików audio są obsługiwane: FLAC, M4A (AAC), MP3, OGG i WMA. Program jest bezpłatny, wolny od reklam i minimalistyczny, jeśli chodzi o rozmiar.
Kaseto można zainstalować na dowolnym komputerze z systemem Windows 7, 8 lub 10. Jeśli nie mamy uprawnień administratora lub po prostu chcemy wypróbować ten odtwarzacz, możemy użyć wersji przenośnej.

Program poprosi o wyszukanie kolekcji muzyki przy pierwszym uruchomieniu. Możemy wybrać folder zawierający muzykę i książki audio za pomocą przycisku przeglądania lub za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Podczas gdy aplikacja ładuje naszą kolekcję muzyki, możemy już zacząć słuchać muzyki. Po prostu klikamy album lub utwór, aby go odtworzyć.
Aplikacja sprawdza folder zawierający nasze pliki audio przy każdym uruchomieniu i automatycznie wykrywa nowe pliki i modyfikacje.

Niektóre cechy aplikacji Kaseto:

Możemy zobaczyć ścieżkę, która jest aktualnie odtwarzana, w górnej części programu. Wszystkie utwory możemy odtwarzać w losowej kolejności lub w pętli poprzez przełączanie przycisków po prawej stronie.
Oferuje również kilka sposobów wyraźnego reprezentowania naszej kolekcji muzyki. Albumy są automatycznie wykrywane i wyświetlane z okładką. Ponadto naszą muzykę można pogrupować według gatunków lub artystów, a także filtrować według określonych kryteriów.
Na wypadek, gdyby utwór lub album został błędnie sklasyfikowany możemy bezpośrednio w programie edytować tagi (znaczniki). Edytor tagów możemy otworzyć prawym przyciskiem myszy. Oczywiście program skutecznie pozwoli nam organizować nasze pliki tylko wtedy, gdy powiązane z nimi tagi zawierają wszystkie wymagane informacje. Możemy także edytować tytuły, wykonawców, gatunki, numery płyt i numery ścieżek utworów. Okładki możemy zmienić, wybierając inny obraz i upuścić nowy w oknie programu. Wiele utworów możemy edytować jednocześnie.

Działa w systemach: Windows 7/8/10 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Chinese, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Russian, Spanish.

You may also like...