Z aplikacją Kaseto możemy cieszyć się muzyką na komputerze bez zbędnych, rozbudowanych dodatków. Po prostu pobieramy odtwarzacz i po instalacji (lub w wersji portable) wybieramy swoją kolekcję muzyki i już możemy jej słuchać. Wszystkie popularne formaty plików audio są obsługiwane: FLAC, M4A (AAC), MP3, OGG i WMA. Program jest bezpłatny, wolny od reklam i minimalistyczny, jeśli chodzi o rozmiar.
Kaseto można zainstalować na dowolnym komputerze z systemem Windows 7, 8 lub 10. Jeśli nie mamy uprawnień administratora lub po prostu chcemy wypróbować ten odtwarzacz, możemy użyć wersji przenośnej.

Program poprosi o wyszukanie kolekcji muzyki przy pierwszym uruchomieniu. Możemy wybrać folder zawierający muzykę i książki audio za pomocą przycisku przeglądania lub za pomocą metody “przeciągnij i upuść”. Podczas gdy aplikacja ładuje naszą kolekcję muzyki, możemy już zacząć słuchać muzyki. Po prostu klikamy album lub utwór, aby go odtworzyć.
Program sprawdza folder zawierający nasze pliki audio przy każdym uruchomieniu i automatycznie wykrywa nowe pliki i modyfikacje.


Można zobaczyć ścieżkę, która jest aktualnie odtwarzana, w górnej części programu. Wszystkie utwory można odtwarzać w losowej kolejności lub w pętli poprzez przełączanie przycisków po prawej stronie.
Oferuje również kilka sposobów wyraźnego reprezentowania naszej kolekcji muzyki. Albumy są automatycznie wykrywane i wyświetlane z okładką. Ponadto naszą muzykę można pogrupować według gatunków lub artystów, a także filtrować według określonych kryteriów.
Na wypadek, gdyby utwór lub album został błędnie sklasyfikowany możemy bezpośrednio w programie edytować tagi (znaczniki). Edytor tagów można otworzyć prawym przyciskiem myszy. Oczywiście program może skutecznie organizować nasze pliki tylko wtedy, gdy powiązane z nimi tagi zawierają wszystkie wymagane informacje. Można edytować tytuły, wykonawców, gatunki, numery płyt i numery ścieżek utworów. Okładki można zmienić, wybierając inny obraz i upuścić nowy w oknie. Wiele utworów można edytować jednocześnie.

Działa w systemach: Windows 7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (900 KB / 2,1 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: English, French, German, Greek, Italian, Polish, Russian, Spanish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Kaseto_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/Kaseto_icon256-150x150.pngzbymalOdtwarzacze audio-videoFLAC,Kaseto,Kaseto portable,M4A (AAC),MP3,odtwarzacz audio,OGG,WMA
Z aplikacją Kaseto możemy cieszyć się muzyką na komputerze bez zbędnych, rozbudowanych dodatków. Po prostu pobieramy odtwarzacz i po instalacji (lub w wersji portable) wybieramy swoją kolekcję muzyki i już możemy jej słuchać. Wszystkie popularne formaty plików audio są obsługiwane: FLAC, M4A (AAC), MP3, OGG i WMA. Program jest...