keybr.com 2024 online

keybr.com

keybr.com to mądry sposób na naukę pisania bezwzrokowego i poprawę szybkości pisania. Na pozór wygląda to całkiem prosto, pokazuje fragment tekstu, wpisujesz go. Diabeł tkwi w szczegółach, keybr.com ma kilka unikalnych funkcji.

Ta aplikacja sieciowa pomoże ci nauczyć się pisania bez kontroli wzroku, które wykorzystuje pamięć mięśniową do znajdowania klawiszy na klawiaturze. Dzięki temu twoje tempo pisania na klawiaturze oraz dokładność mogą poprawić się. Przeciwieństwem tej techniki jest pisanie palcami wskazującymi – metoda, w której użytkownik patrzy na klawiaturę zamiast na ekran.

Metoda nauczania na keybr.com:
Ta aplikacja wykorzystuje unikatowe podejście. Stosuje statystyki i zaawansowane algorytmy do automatycznego tworzenia lekcji pisania na klawiaturze, które są dopasowane do twojego poziomu umiejętności. To działa na zasadzie powtarzającego się cyklu:
-Algorytm generuje listę losowych słów odpowiadających twoim umiejętnościom w zakresie pisania na klawiaturze. Poziom umiejętności użytkownika jest mierzony za pomocą zebranych do tej pory statystyk dotyczących pisania na klawiaturze. Słowa składają się z zestawu liter dobranych przez algorytm.
-Użytkownik wpisuje wyświetlane słowa. Stara się przy tym popełnić jak najmniej błędów.
-W miarę pisania algorytm gromadzi statystyki dotyczące pisania na klawiaturze, takie jak czas do naciśnięcia każdego klawisza. Na końcu te statystyki są używane do generowania kolejnej listy słów dla kroku pierwszego.
Na każdym etapie użytkownik wpisuje wyświetloną listę słów, a komputer zajmuje się resztą.

Cechy keybr.com:

-keybr.com śledzi każde naciśnięcie klawisza i oblicza statystyki dla każdego klawisza klawiatury.
-Automatycznie generuje lekcje skupiające się na najsłabszych klawiszach.
-Umożliwia ustawienie własnej docelowej szybkości pisania i śledzenie postępów w realizacji tego celu.
-Zaczyna się od małej listy najczęstszych liter w Twoim języku.
-Dodaje więcej liter później, gdy osiągniesz docelową prędkość z poprzednimi literami.
-Potrafi przewidzieć przyszłość i powiedzieć, ile jeszcze lekcji należy ukończyć, aby osiągnąć docelową prędkość.
-Wyświetla piękną stronę profilu z dużą ilością wykresów i szczegółami dotyczącymi postępów w nauce.
-Posiada mnóstwo trybów i opcji konfiguracyjnych.

Pomoc /PL/ – Nauka szybszego pisania na klawiaturze

Działa w systemach: wieloplatformowy
Licencja: bezpłatny / wyświetla reklamy (GNU AGPLv3 / adware)

Konto / Użytkownik anonimowy
Utwórz konto do zapisu swoich danych dotyczących pisania na klawiaturze na naszych serwerach w chmurze. Umożliwi to dostęp do twojego profilu z dowolnego komputera lub przeglądarki internetowej. Jeśli nie masz konta, twoje dane dotyczące pisania na klawiaturze będą przechowywane lokalnie i dostępne wyłącznie na jednym komputerze.
keybr.com nie przechowuje żadnych haseł. Zamiast tego korzystamy z usług zewnętrznych firm do uwierzytelniania naszych użytkowników. Oferujemy kilka wygodnych sposobów tworzenia konta oraz logowania. W każdej chwili można zrezygnować. Usunięcie konta jest tak proste, jak jego utworzenie.

keybr.com udostępnia konto premium:
Wykup konto premium, aby odblokować dodatkowe funkcje i pozbyć się reklam. Tutaj znajduje się lista korzyści wynikających z konta premium:
-Brak reklam. Reklamy mogą dekoncentrować i spowalniać postępy w nauce. Jest to dobry sposób, aby się ich pozbyć.
-Brak skryptów śledzących. Skrypty śledzące zawsze są powiązane z reklamami. Pozbądź się wszystkich skryptów śledzących i uzyskaj pełną prywatność online.
-Bardzo krótki czas reakcji. Załadowanie reklam zajmuje trochę czasu. Pozbycie się ich oznacza krótszy czas ładowania wszystkich stron.
Jest to jedna płatność, która gwarantuje dożywotni dostęp.

Languages: Chinese (Simplified), Czech, Danish, English, French, German, Greek, Japanese, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Ukrainian.

You may also like...