Kodi 18.3 portable

14 komentarzy

 1. Zbigniew Górecki pisze:

  pytanie mam czy kodi da sie zainstalowac na lg webos?

 2. jojobrudzio pisze:

  Czy czasem najnowsza wersja 18.1 nie powinna być na samej górze? Czy zmieniły się warunki i najnowsze będą na samym dole? A może pełny rozgardiasz?

 3. zbymal pisze:

  Dostałem takiego maila od autora filmów instruktażowych o Kodi, do których podałem odnośnik powyżej (“Pomoc”).

  Witam,

  Kilka dni temu opublikowałem nowy film na YouTube w którym omówiłem kwestię bezpieczeństwa w sieci oraz szyfrowania danych przy pomocy usług typu VPN.
  Uznałem, że jest to na tyle ważna sprawa, że warto o tym fakcie dodatkowo poinformować drogą e-mailową tych, którzy w natłoku codziennych spraw mogli go przeoczyć.

  Więc do rzeczy! Zdecydowana większość moich filmów dotyczących Kodi czy telewizji internetowych zostało zablokowanych na platformie YouTube. Roszczenie wypłynęło prosto od Pols**tu. Znakiem to, że wielkie stacje telewizyjne dojrzały ogromny potencjał oraz popularność, jakimi się one cieszyły.

  Wielka Brytania zablokowała już większość strumieni dostępnych w Kodi oraz toczą się różne procesy blokowania stron, które udostępnia treści jakie można odnaleźć poprzez wtyczki.
  Od widzów mieszkających w Niemczech dostałem wiadomości opisujące przypadki otrzymania kar grzywnach opiewających na wysokie kwoty z dokładnymi datami oraz pozycjami do których wniesiono roszczenia (dostawca internetowy zachowuje pełen zapis ruchu sieciowego).
  W Polsce jeszcze tego wiele nie ma – jedynie używanie wtyczek opierających się na P2P jest zabronione, co opisywałem ponad rok temu na swoim blogu. Niemniej jednak warto monitorować sytuację.

  Dlatego doradzam ostrożność nie tylko z Kodi, ale także ze wszystkim tym, co robimy w internecie. Poniżej link do filmu, w którym opisuję to troszkę szerzej oraz zdradzam możliwość zabezpieczenia się przed zapisywaniem całej działalności w sieci.

  Wiele osób obawia się mówić czy pisać o tym, co się dokładnie dzieje. Sam miałem także kilkudniową blokadę na Facebooku za post w temacie telewizji który opublikowany był blisko dwa lata temu. Dlatego jeśli możesz udostępnić film dalej byłoby mi miło.

  Pozdrawiam
  TechManiacHD

 4. Daro31 pisze:

  nie działa pod windows xp wyskakuje komunikat o tym ze wymaga nowszego systemu. Wiec wprowadzicie zmiany pod jakimi systemami działa

 5. TechManiacHD pisze:

  Hej,

  Dziękuję za wersję portable Kodi 17, akurat takiej szukałem do testów.
  Dziękuję również za udostępnienie mojego kanału pod Waszym artykułem 🙂

  Pozdrawiam

  • zbymal pisze:

   Adamie zrobiłeś dobrą robotę i Twoja praca pomoże wielu w obsłudze programu Kodi, dlatego umieściłem linki do Twoich poradników. Pozdrawiam.

 6. mojeportable pisze:

  Proszę o pomoc.
  Po wywołaniu XBMC.exe (v. 13 beta 4 Gotham)
  – pojawia się komunikat:
  “Nie znaleziono punktu wejścia procedury InitializeConditionVariable KERNEL032.dll”

  Z góry dziękuję za pomoc.

 7. zby mal pisze:

  Dzięki antbil007 za świąteczny prezent w postaci Gothama.

 8. nadie pisze:

  Wykryto zagrożenie – win32:Rbot-FWK[Trj]
  Program: AVAST

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.