Konwerter.Net 2023 online

Konwerter.Net

Konwerter.Net pomoże skonwertować dokumenty i grafikę bez zbędnej instalacji dodatkowych programów.

Na stronie www.konwerter.net skonwertujesz dokumenty oraz grafikę do różnych formatów. Nie masz programu OpenOffice lub LibreOffice? Użyj konwertera, aby wygenerować plik DOC, DOCX, PDF lub TXT online. Masz czytnik ebooków i potrzebujesz skonwertować książkę do formatu PDF, EPUB, MOBI, AZW, LIT, LFR lub innych? Skorzystaj z formularza na stronie, załącz plik i gotowe. Bez przekierowania na strony trzecie – bezpiecznie!

Serwis www.konwerter.net posiada dwie wersje:
http://www.konwerter.net/ – Konwerter dokumentów, grafiki, ebooków za pośrednictwem poczty e-mail
https://www.konwerter.net/ – Konwerter dokumentów, grafiki, ebooków online.
Obie wersje kładą nacisk na bezpieczeństwo i poufność danych. Konwerter e-mail oprócz przesyłania wiadomości szyfrowanym protokołem TLS dodatkowo obsługuje szyfrowanie PGP, natomiast konwerter online korzysta z szyfrowanego połączenia SSL.

Polityka prywatności Konwerter.Net: treść konwertowanych plików, dokumentów nie jest w żaden sposób analizowana czy archiwizowana. Dane nie są udostępniane podmiotom trzecim. Po pobraniu skonwertowanego pliku użytkownik powinien usunąć go poprzez wybranie opcji w tabeli. Plik zostanie usunięty po określonym czasie nieaktywności.

Konwerter.Net został podzielony na pięć działów:
 • Dokumenty
  -Konwerter dokumentów tekstowych:
  Na tej stronie przeprowadzisz konwersję plików między różnymi formatami. Najpopularniejsze z nich: DOC na PDF, DOC na DOCX, DOC na HTML, DOC na RTF, DOC na TXT, DOC na ODT, DOCX na PDF, DOCX na DOC, DOCX na HTML, DOCX na RTF, DOCX na TXT, DOCX na ODT, PDF na HTML, PDF na ODT, PDF na TXT, ODT na DOC, ODT na DOCX, ODT na PDF, ODT na RTF, TXT na PDF, XLS na XLSX, XLS na PDF.
  -Skonwertuj pliki graficzne lub dokumenty w jeden PDF:
  Na tej stronie skonwertujesz dokumenty lub pliki graficzne( jpg, bmp, png, gif ) do PDF i jednocześnie połączysz je w jeden dokument PDF. Wystarczy załączyć ponumerowane pliki i kliknąć przycisk.
  -Porównywanie plików tekstowych online:
  Na tej stronie porównasz dwa pliki tekstowe w celu uzyskania różnic, części wspólnych oraz wszystkich linii oprócz tych, które występują w obu plikach.
  -Wyodrębnianie grafiki z dokumentów:
  Na tej stronie wyodrębnisz pliki graficzne z dowolnego dokumentu DOC, DOCX, PPT, PPTX, ODT i innych. Dodatkowo możesz wybrać format wynikowy obrazów z rozwijanej listy. Dostępne formaty graficzne: BMP, GIF, JPG oraz PNG.
  -Wydruk strony internetowej do postaci PDF, JPG, PNG, SVG:
  Dzięki tej funkcji wygenerujesz plik PDF, JPG, PNG lub SVG ze strony internetowej. Wystarczy podać adres www i kliknąć przycisk.
 • Ebook
  -Konwerter ebooków:
  Na tej stronie przeprowadzisz konwersję ebooków między różnymi formatami. Najpopularniejsze z nich: EPUB na PDF, EPUB na MOBI, EPUB na AZW3, EPUB na LIT, EPUB na LRF, MOBI na PDF, MOBI na EPUB, MOBI na AZW3, MOBI na LIT, MOBI na LRF, AZW3 na PDF, AZW3 na EPUB, AZW3 na MOBI, AZW3 na LIT, AZW3 na LRF, LIT na PDF, LIT na AZW3, LIT na EPUB, LIT na MOBI, LRF na PDF, LRF na EPUB, LRF na MOBI.
 • Grafika
  -Konwerter obrazów i grafiki:
  Na tej stronie przeprowadzisz konwersję obrazów między różnymi formatami. Najpopularniejsze z nich: JPG na BMP, JPG na PNG, JPG na GIF, JPG na ICO, JPG na TIFF, PNG na JPG, PNG na BMP, PNG na GIF, PNG na TIFF, PNG na ICO, GIF na JPG, GIF na PNG, GIF na TIFF, BMP na JPG, BMP na PNG, BMP na GIF, BMP na ICO, BMP na TIFF, TIFF na JPG, TIFF na PNG, TIFF na BMP, TIFF na GIF, TIFF na ICO, PDF na BMP, PDF na GIF, PDF na JPG, PDF na PNG.
  -Mozaika z wielu zdjęć online:
  Na tej stronie stworzysz mozaikę z wielu zdjęć. Załącz zdjęcie główne oraz dodatkowe, które zostaną wkomponowane w główny obraz.
  -Optymalizacja plików graficznych:
  Dzięki tej funkcji zoptymalizujesz i zmniejszysz rozmiar zdjęć/grafiki bez utraty jakości. Obsługiwane są następujące formaty graficzne: BMP, GIF, JPG, PNG, PNM, TIFF. Możesz załączyć wiele plików jednocześnie.
 • Muzyka
  -Konwerter audio:
  Na tej stronie przeprowadzisz konwersję plików audio między różnymi formatami. Najpopularniejsze z nich: AMR na MP3, OGG na MP3, RAM na MP3, WAV na MP3, WMA na MP3, FLV na MP3, MOV na MP3, WMV na MP3, MP3 na OGG, WAV na OGG, WAV na FLAC, MP3 na FLAC, AMR na FLAC, MP3 na WMA, WAV na WMA, OGG na WMA, WMV na WMA.
 • PDF
  -Działania na plikach PDF:
  Połącz, podziel, usuń strony, obróć, generuj PDF z szablonu, skaluj PDF, odwróć kolejność stron, dodaj numerację stron, usuń zabezpieczenia z dokumentu, zabezpiecz hasłem i nadaj uprawnienia, wyodrębnij załączniki lub czcionki z pliku PDF, PDF na HTML, skonwertuj do PDF, wyodrębnij obrazy, PDF do JPG, BMP, GIF lub PNG, kilka stron PDF na jednym arkuszu.

Obsługiwane formaty przez Konwerter.Net

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny, wyświetla reklamy (freeware / adware)

Languages: English, French, German, Nederlands, Polish, Spanish.

You may also like...