Hostuje.net 2024 online

Hostuje.net

Hostuje.net to serwis, który oferuje darmową przestrzeń dla Twoich plików. Możesz je przechowywać i mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie przez 24 godziny na dobę. W łatwy i szybki sposób udostępnij swoje pliki, zdjęcia oraz obrazki znajomym.

Hostuje.net skupia się głównie na archiwizacji danych. Zastanów się co by było gdyby nagle Twoje ważne pliki zostały usunięte na skutek usterki sprzętu, włamania, kradzieży, zalania, pożaru lub też za sprawą wirusów. Pomyśl czy stać Cię na tego typu ryzyko. Nigdy nie da się w 100% określić i przewidzieć tego co może się wydarzyć. Zdecydowanie lepiej przeciwdziałać wyżej wymienionym sytuacjom i spać spokojnie niż być mądrym bez danych po szkodzie. Serwis wychodzi na przeciw i oddaje do Twojej dyspozycji prosty i funkcjonalny e-dysk który umożliwia archiwizację ważnych danych zupełnie za darmo bez ograniczeń czasowych. Oferuje również wiele zaawansowanych opcji backup’u FTP, SSH, zautomatyzowane programy backup’owe, możliwość archiwizacji bardzo dużych plików nawet do 1 TB w zależności od indywidualnych potrzeb.

Serwis Hostuje.net walczy z rozpowszechnianiem nielegalnych treści i będzie współpracować z organami prawa, właścicielami praw autorskich do materiałów i stronami trzecimi w celu usunięcia niewłaściwych plików ze stron Hostuje.net. Dołożymy wszelkich starań, aby na przyszłość zablokować wysyłanie tych plików.

Hostuje.net oferuje:
 • Szybkie serwery
  Pobieraj i wysyłaj pliki jeszcze szybciej.
 • Nieograniczony czas przechowywania
  Swoje pliki możesz przechowywać u nas tak długo jak zechcesz.
 • Dysk bez limitu
  U nas nigdy nie zabraknie miejsca dla Twoich plików.
 • Brak opłat
  Nie pobieramy opłat i nie będziemy pobierać. Bezpłatny na 100%
 • Nielimitowany transfer
  Nie przycinamy i nie ograniczamy transferu, Zawsze pobierasz bez limitu z maksymalną prędkością.
 • Stabilność
  Działamy dla Ciebie nieprzerwanie od 2008 roku.

Admin serwisu Hostuje.net: jeżeli trafisz na nielegalne pliki na stronie Hostuje.net, prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail (w treści podając URL do pliku lub jego ID oraz powód wykroczenia) na adres aby poinformować nas o materiałach chronionych prawem autorskim, pornografii, prześladowaniach bądź innych plikach, naruszających warunki użytkowania serwisu hostuje.net. Niewłaściwe pliki łamiące regulamin hostuje.net zostaną usunięte w ciągu 12-24 godzin.

Często zadawane pytania

Własnością serwisu hostuje.net. jest również strona foto.Hostuje.org – darmowe narzędzie do hostowania zdjęć. Właściwości: maksymalny rozmiar obrazka: 8 MB ; maksymalny wymiar obrazka: bez ograniczeń ; akceptowane pliki: .jpg, .jpeg, .gif, .png.

W czasie korzystania z usług serwisu hostuje.net zabronione jest używanie programów typu adblock do blokowania reklam w serwisie Hostuje.net. Usługodawca serwisu zastrzega sobie prawo, do usunięcia dowolnego pliku bez podania przyczyny. Pliki nieaktywne i nieodnowione w ciągu 90 dni, będą kasowane. Nieaktywne i nieodnowione pliki o rozmiarze wyłącznie powyżej 250 MB, wgrane przez Użytkownika, będą kasowane po 21 dniach. Zarejestrowany użytkownik może za darmo w dowolnym momencie przedłużyć czas przechowywania swojego pliku. Operacja odnowienia pliku jest dostępna w panelu administracyjnym.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages: Polish.

You may also like...