Media Downloader 4.7.0 portable

Media Downloader

Media Downloader – ten projekt jest opartym na Qt/C++ interfejsie GUI do wielu narzędzi opartych na CLI, które zajmują się pobieraniem multimediów online. Narzędzie yt-dlp CLI (jest to fork youtube-dl z dodatkowymi funkcjami i poprawkami) jest domyślnie obsługiwanym narzędziem, a inne narzędzia można dodać, pobierając ich rozszerzenia. Tutaj można zarządzać listą obsługiwanych rozszerzeń.

Jak zainstalować rozszerzenia:

 1. Pobierz wtyczkę z listy rozszerzeń.
 2. Uruchom narzędzie do pobierania multimediów.
 3. Przejdź do zakładki „Konfiguruj”.
 4. Kliknij przycisk „Dodaj wtyczkę”.
 5. Wybierz pobrany plik json w kroku 1, aby go zainstalować.

youtube-dl – narzędzie do pobierania treści multimedialnych, oferujące obsługę różnych platform strumieniowych, m.in. serwisu YouTube. W przypadku serwisu YouTube aplikacja pozwala na ściąganie zarówno pojedynczych klipów, jak i materiałów zebranych na listach odtwarzania. Narzędzie umożliwia również wyodrębnianie elementów takich jak ścieżka dźwiękowa czy też napisy dialogów.

Oferowane funkcje przez Media Downloader:
 • może być używany do pobierania dowolnych multimediów z dowolnej witryny obsługiwanej przez zainstalowane rozszerzenia.
 • oferuje konfigurowalną listę wstępnie ustawionych opcji, których można użyć do pobrania multimediów, jeśli są one dostarczane w wielu formatach.
 • oferuje możliwość wykonywania nieograniczonej liczby równoległych pobrań. Uważaj na tę możliwość, ponieważ wykonywanie zbyt wielu równoległych pobrań może spowodować, że host cię zbanuje.
 • oferuje możliwość pobierania plików wsadowych, wprowadzając indywidualne łącze w interfejsie użytkownika lub nakazując aplikacji odczytanie ich z pliku lokalnego.
 • oferuje możliwość pobierania listy odtwarzania ze stron internetowych, które je obsługują, takich jak YouTube.
 • oferuje możliwość zarządzania linkami do listy odtwarzania, aby łatwo monitorować ich aktywność (subskrypcje).
 • jest oferowany w wielu językach.

Zastrzeżenie: ten program jest przeznaczony do użytku w sposób, który nie narusza żadnych praw, które mają zastosowanie do jego użytkowników.

Podobne programy: yt-dlg ; YDL-UI ; Vividl Hitomi Downloader ; ClipGrab ; yt-dlp-gui

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (GNU GPLv2)

Wersja przenośna /.zip/ przechowuje wszystko w folderze aplikacji.

Languages: Chinese, English (US), French, German, Italian, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...