yt-dlg 1.8.5 portable

yt-dlg

yt-dlg to międzyplatformowy graficzny interfejs użytkownika popularnego programu do pobierania multimediów youtube-dl, napisany w języku wxPython. Obsługuje wiele witryn i umożliwia pobieranie z nich plików wideo i audio. Możesz zainstalować go z PyPI, GitHub, Microsoft Store, Winget lub Snap Store.
Jako, że yt-dlg to graficzny interfejs użytkownika (GUI) dla youtube-dl, co oznacza, że ​​zapewnia bardziej przyjazny dla użytkownika i interaktywny sposób korzystania z narzędzia wiersza poleceń.

youtube-dl – narzędzie do pobierania treści multimedialnych, oferujące obsługę różnych platform strumieniowych, m.in. serwisu YouTube. W przypadku serwisu YouTube aplikacja pozwala na ściąganie zarówno pojedynczych klipów, jak i materiałów zebranych na listach odtwarzania. Narzędzie umożliwia również wyodrębnianie elementów takich jak ścieżka dźwiękowa czy też napisy dialogowe. Jest oprogramowaniem wieloplatformowym, funkcjonującym na systemach uniksopodobnych takich jak macOS i Linux oraz na systemach Microsoft Windows.

Niektóre zalety używania yt-dlg zamiast youtube-dl to:
  • W tytule możesz zapisać nazwę kanału, nazwę filmu, identyfikator YouTube i inne informacje.
  • Możesz monitorować postęp i stan pobierania w oknie graficznym.
  • Możesz łatwo uzyskać dostęp do opcji i ustawień youtube-dl oraz zmienić je.
  • Możesz użyć yt-dlp jako backendu, który jest rozwidleniem youtube-dl i ma więcej funkcji i aktualizacji.

Podobne programy: YDL-UIVividlMedia DownloaderHitomi DownloaderClipGrab

Działa w systemach: Windows 7 i wyżej
Licencja: brak licencji (The Unlicense)

Wymagania: Python 3.7+ ; wxPython 4 Phoenix ; PyPubSub ; FFmpeg – opcjonalny do plików wideo ; polib – opcjonalny do manipulowania, tworzenia i modyfikowania plików gettext (pot, po i mo) ; PyInstaller – opcjonalny do tworzenia plików binarnych i plików wykonywalnych ; GNU gettext – opcjonalny do tłumaczeń.

The Unlicense – licencja bez żadnych warunków, która dedykuje utwory do domeny publicznej. Nielicencjonowane prace, modyfikacje i większe prace mogą być rozpowszechniane na innych warunkach i bez kodu źródłowego.

Zalecane:

Languages: Albanian, Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English, French, German, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Spanish (Cuba).

You may also like...