Messenger 2024 online / 206.0.0.8.218

Messenger

Messenger sprawia, że utrzymywanie bliskiego kontaktu z ludźmi, których najbardziej lubisz, jest łatwe i przyjemne. Umożliwia prowadzenie rozmów na Facebooku, Instagramie, Portalu i Oculus (wkrótce).

Facebook Messenger (inaczej: Messenger) – komunikator internetowy stworzony przez Metę. Służy do wysyłania wiadomości, zdjęć, filmów, naklejek i innych plików, a także pozwala reagować na wiadomości znajomych i wchodzić w interakcje z botami. Usługa umożliwia również połączenia głosowe (w tym grupowe) oraz rozmowy wideo. Aplikacja oferuje możliwość szyfrowania wiadomości oraz dostęp do minigier.
Od 2008 roku aplikacja była rozwijana jako Facebook Chat, później oddzielono ją od głównej aplikacji Facebooka oraz w 2011 przemianowano na Facebook Messenger. W 2015 r. wprowadzono możliwość korzystania z aplikacji bez rejestracji w serwisie Facebook. Opcja założenia konta w aplikacji bez posiadania konta w serwisie Facebook była dostępna do 2019 r. Pod koniec 2019 r. Facebook zmodyfikował regulamin, zmieniając sposób korzystania z komunikatora i narzucając wymóg posiadania konta w serwisie Facebook przy zakładaniu nowego konta w komunikatorze. Zmiany wprowadzone pod koniec 2019 r. nie dotyczą jedynie tych użytkowników, którzy już mają swoje konta w komunikatorze.
W październiku 2016 Facebook uruchomił usługę Messenger Lite, tj. wersję Messengera pozbawioną szeregu dodatkowych funkcji. W 2018 r. Facebook zauważył potrzebę wdrożenia ciemnego motywu w swoich aplikacjach, dlatego główna aplikacja, jak też Messenger dostępne są również w czarnej odsłonie. 15 sierpnia 2020 roku komunikator uruchomił możliwość komunikacji z użytkownikami aplikacji Instagram Direct należącej do serwisu społecznościowego Instagram – Źródło: Wikipedia.

Cechy komunikatora Messenger:
  • Spotykaj się z ludźmi, których najbardziej lubisz, korzystając z ulubionych aplikacji i urządzeń.
  • Oglądaj ze znajomymi filmy, teledyski, programy telewizyjne i inne treści na czacie wideo.
  • Możesz teraz dostosować swoje reakcje dzięki emotikonom.
  • Ożyw swoją rozmowę dzięki atrakcyjnym efektom rzeczywistości rozszerzonej, efektom w wiadomościach i naklejkom „selfie” (wkrótce).
  • Wybieraj spośród atrakcyjnych motywów i kolorów, aby jeszcze bardziej spersonalizować swoje czaty.
  • Wybierz w swoim czacie dokładnie tę wiadomość, na którą chcesz odpowiedzieć lub którą chcesz przekazać.
  • Zarejestruj się, aby używać rozpoznawania twarzy lub odcisku palca w urządzeniu do odblokowywania Messengera, żeby nikt poza Tobą nie miał dostępu do Twoich czatów.
  • Znajduj okazje, dokonuj rezerwacji i uzyskuj pomoc, kontaktując się ze swoimi ulubionymi firmami bezpośrednio z aplikacji Messenger.

Messenger oferuje narzędzia, które pomagają dbać o Twoje bezpieczeństwo i zapewniają Ci kontrolę nad własnymi doświadczeniami.

Caprine to aplikacja Facebook Messenger na komputery stacjonarne dla systemów macOS, Windows i Linux, która zawiera szereg unikalnych funkcji, które odróżniają ją od oficjalnej aplikacji.

Messenger for Desktop to aplikacja za pomocą której możemy komunikować się z przyjaciółmi i znajomymi w przejrzystym i przyjaznym dla użytkownika interfejsie bezpośrednio z pulpitu naszego komputera bez potrzeby korzystania z przeglądarki internetowej (oczywiście trzeba się zalogować).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (freeware)

Languages Online: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Chinese (Hong Kong), Czech, Danish, English (UK & US), Finnish, French, German, Greek, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Russian, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

Languages Microsoft Store: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Chinese (Hong Kong), Croatian, Czech, Danish, English (UK & US), Finnish, French, German, Greek, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Malay, Nederlands, Norwegian (Bokmal), Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Thai, Turkish, Vietnamese.

You may also like...