Oprogramowanie AxCrypt umożliwia łatwe szyfrowanie plików i folderów. Jest niezastąpione kiedy dzielimy komputer z wieloma użytkownikami, a zależy nam na zachowaniu prywatności. Również jeśli musimy skompresować, zaszyfrować, odszyfrować lub trwale usunąć pliki, AxCrypt jest doskonałym rozwiązaniem. Szeroka gama dostępnych funkcji czyni tę aplikację dobrym narzędziem wśród darmowego oprogramowania do szyfrowania plików.
AxCrypt zapewnia bezpieczeństwo plików ze 128-bitowym lub 256-bitowym szyfrowaniem AES, automatycznie chroni nasze pliki w Dropbox, Google Drive, itp.

Jak korzystać:
-zacznij od wybrania jednego lub więcej plików lub folderów, na których chcesz operować
-kliknij prawym przyciskiem myszy aby wywołać menu AxCrypt
-aby otworzyć pliki do przeglądania lub edycji, wystarczy kliknąć je dwukrotnie.

Różnice między wersjami Free, Premium i Business:

Korzystając z funkcji “Współdzielenie kluczy” możemy udostępniać nasze zabezpieczone pliki innym osobom.

Info
Aby rozpocząć korzystanie z programu AxCrypt, musisz zarejestrować AxCrypt ID, podając swój adres e-mail w poniższym formularzu. Na adres ten zostanie wysłana wiadomość z linkiem weryfikacyjnym, po kliknięciu na który zostaniesz poproszony o wybranie hasła. Po prostu!

Masz do dyspozycji 30-dniowy okres próbny AxCrypt Premium, który możesz uruchomić w dowolnym momencie z poziomu aplikacji AxCrypt.

Uwaga
Jeśli zapomnisz hasła nie będziesz mógł otworzyć zaszyfrowanych plików. Resetowanie hasła pozwoli zalogować się na konto, ale nie otworzyć pliki zabezpieczone hasłem.
Uwaga
Program do działania wymaga w systemie platformy .NET Framework 4.5 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows Vista SP2,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.exe – samodzielna wersja dla Windows/ (6,88 MB)
Wersja instalacyjna AxCrypt ma kilka dodatkowych funkcji (na przykład integrację z menu kontekstowym) w porównaniu z samodzielną wersją.
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Android

Języki / Languages: Dutch, French, German, Italian, Korean, Portuguese, Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/AxCrypt_icon256.jpghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2018/06/AxCrypt_icon256-150x150.jpgzbymalBezpieczeństwoAES,AxCrypt,AxCrypt portable,odszyfrowanie,Szyfrowanie
Oprogramowanie AxCrypt umożliwia łatwe szyfrowanie plików i folderów. Jest niezastąpione kiedy dzielimy komputer z wieloma użytkownikami, a zależy nam na zachowaniu prywatności. Również jeśli musimy skompresować, zaszyfrować, odszyfrować lub trwale usunąć pliki, AxCrypt jest doskonałym rozwiązaniem. Szeroka gama dostępnych funkcji czyni tę aplikację dobrym narzędziem wśród darmowego oprogramowania do...