Min 1.27.0 portable

Min

Min to minimalistyczna przeglądarka internetowa, która chroni Twoją prywatność.
Karty w przeglądarce zajmują mały obszar, co daje więcej miejsca do przeglądania sieci. Strony, których nie oglądałeś od dłuższego czasu, zanikają, co pozwala zobaczyć, co jest ważne bez rozpraszania uwagi. Ma również funkcję, która pozwala grupować otwarte karty. Gdy masz zbyt wiele kart, możesz łatwo podzielić je na grupy, aby zachować porządek.

Funkcja wyszukiwania jest dostępna bezpośrednio na pasku adresu przeglądarki. Min wykorzystuje wyszukiwarkę DuckDuckGo (na pierwszym miejscu stawia prywatność i bezpieczeństwo użytkowników) i wpisy w Wikipedii. Takie podejście oszczędza czas, ponieważ nie musisz najpierw przechodzić do okna wyszukiwarki. Miłym dodatkiem jest możliwość wyszukiwania zakładek. Oczywiście oferuje również inne wyszukiwarki.

Zamiast używać narzędzi takich jak AdBlock do odfiltrowywania niepożądanych treści, ma ona wbudowane blokowanie reklam. Wykorzystuje filtry EasyList , które zostały utworzone dla wtyczki AdBlock.
Oferuje wiele skrótów klawiaturowych, dzięki którym korzystanie z niego jest znacznie szybsze. Możesz znaleźć odniesienia do tych skrótów na GitHub. Możesz także zmienić kilka z nich w preferencjach.

Min

Min nie obsługuje wtyczek co jest niewątpliwie jednym z powodów, dla których przeglądarka uruchamia się i działa tak szybko.

Przeglądarka internetowa Min została napisana w całości w CSS i JavaScript przy użyciu Electron i jest oprogramowaniem typu open source dostępnym na GitHub.

Testujcie przeglądarkę Min, może komuś przypadnie do gustu. Na innych, polskich portalach o oprogramowaniu nie spotkałem się z nią. Zby Mal, 09.10.2019 r.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11
Licencja: bezpłatny (Apache License)

Uruchom instalator. Jeśli pojawi się okno dialogowe z ostrzeżeniem, wybierz „Więcej informacji” i wybierz „Uruchom mimo to”. Poczekaj, aż Min się otworzy.

Languages: Arabic, Bengali, Bulgarian, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, English (UK & US), Farsi, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Korean, Lithuanian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Turkish, Ukrainian, Uzbek, Vietnamese.

You may also like...