mozilla_firefox_betadevelopernightly_icon256Pobierajcie i testujcie najnowsze funkcje na komputery z testowymi kompilacjami przeglądarki internetowej Mozilla Firefox portable: Beta, Developer Edition i Nightly.

Mozilla Fundation:
Internet dla ludzi, nie dla zysku.
Mozilla to organizacja non-profit broniąca Internetu, pomagająca utrzymać go zdrowym, otwartym i dostępnym dla wszystkich.
Działając zarówno oddolnie, jak i w polityce, uczymy korzystania z Internetu, dostarczamy odpowiednie narzędzia i opowiadamy się za każdą osobą ceniącą Internet zbudowany na uczciwości, integracji i szacunku.
Używając Internetu jako platformy, budujemy otwarte, innowacyjne technologie umożliwiające programistom pracę bez zamkniętych, firmowych systemów i tworzenie szybszych, bezpieczniejszych stron dla nas wszystkich.
mozilla_firefox_beta_logoBeta – 63.0 Beta 4
Testuj funkcje tuż przed wydaniem z najstabilniejszymi kompilacjami rozwojowymi.
Firefox Beta automatycznie przesyła statystyki użytkownika do Mozilli /więcej informacji/.
Przekaż swoją opinię, aby pomóc dopieścić funkcjonalność i wydajność wersji stabilnej.
W wersji Beta mogą wystąpić problemy ze zgodnością z niektórymi stronami internetowymi i dodatkami.

Pobierz Beta

mozilla_firefox_developer_logoDeveloper Edition – 63.0 Beta 4
Buduj i testuj z jedyną przeglądarką budowaną z myślą o programistach.
Firefox Developer Edition automatycznie przesyła statystyki użytkownika do Mozilli /więcej informacji/.

Pobierz Developer Edition

Nightly – 64.0 Alpha 1
Codziennie (lub co noc…) testuj najnowsze funkcje, ale na własne ryzyko.
Firefox Nightly automatycznie przesyła statystyki użytkownika do Mozilli /więcej informacji/.
Ta kompilacja zawiera wersje 32-bitowe i 64-bitowe w jednym pakiecie i automatycznie uruchomia właściwą dla każdej maszyny, tak jak stabilny Firefox, Beta i Developer Edition. Jeśli używasz starej wersji 64-bit należy zmieniać nazwę katalogu z FirefoxPortableNightly64 do FirefoxPortableNightly i uaktualnić.

Ta wersja jest do celów testowych przede wszystkim przez programistów, natomiast indywidualni użytkownicy powinni używać standardowej wersji.

Pobierz Nightly

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Mozilla_Firefox_betadevelopernightly_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2016/11/Mozilla_Firefox_betadevelopernightly_icon256-150x150.pngzbymalPAFPrzeglądarki wwwMozilla Firefox,Mozilla Firefox Beta,Mozilla Firefox Developer Edition,Mozilla Firefox Nightly,Mozilla Firefox portable
Pobierajcie i testujcie najnowsze funkcje na komputery z testowymi kompilacjami przeglądarki internetowej Mozilla Firefox portable: Beta, Developer Edition i Nightly. Mozilla Fundation: Internet dla ludzi, nie dla zysku. Mozilla to organizacja non-profit broniąca Internetu, pomagająca utrzymać go zdrowym, otwartym i dostępnym dla wszystkich. Działając zarówno oddolnie, jak i w polityce, uczymy korzystania z...