My Computer Manager pozwala dodawać, edytować lub usuwać skróty z aplikacji Mój komputer i Panel sterowania. Możemy także wyeksportować skróty z Mojego komputera i Panelu sterowania, aby przywrócić te opcje na innym komputerze.

Dodajemy nowy skrót do Mój komputer lub Panel sterowania:
Możemy dodać skrót do pliku, klikając przycisk Dodaj plik lub możemy dodać skrót do folderu, klikając przycisk Dodaj folder.
Poniższe okno dialogowe pojawi się po kliknięciu jednego z tych przycisków. Wyszukaj folder lub plik i wybierz lokalizację, w której chcesz umieścić skrót (Mój komputer lub Panel sterowania) i akceptujemy (Przyjąć – niezbyt dobre tłumaczenie), aby dodać skrót do wybranej lokalizacji.

Istniejące skróty można edytować w oknie Mój komputer lub Panel sterowania, wybierając skrót z listy i klikając przycisk Edytuj. Wyświetli się to samo okno dialogowe jak powyżej, po prostu zmieniamy to, co chcemy i akceptujemy (Przyjąć), aby zastosować zmiany.
Możemy usunąć istniejący skrót, wybierając ten skrót i klikając przycisk Usuń.

Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny bez zastosowań komercyjnych (freeware non-commercial)
Pobierz /.zip/ (607 KB / 828 KB)
Brak wersji instalacyjnej.

Zmiany w wersji: link

Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Polish, Russian, Spanish, Swedish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/My_Computer_Manager_icon256.png?fit=256%2C256&ssl=1https://i2.wp.com/portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/My_Computer_Manager_icon256.png?resize=150%2C150&ssl=1zbymalDodatkiskróty
My Computer Manager pozwala dodawać, edytować lub usuwać skróty z aplikacji Mój komputer i Panel sterowania. Możemy także wyeksportować skróty z Mojego komputera i Panelu sterowania, aby przywrócić te opcje na innym komputerze. Dodajemy nowy skrót do Mój komputer lub Panel sterowania: Możemy dodać skrót do pliku, klikając przycisk Dodaj plik...