PINs to bezpłatny, bogaty w funkcje program, stworzony przez Mirka Wojtowicza, dla systemu Windows, zapewniający bezpieczne i wygodne przechowywanie wszelkich bezpiecznych informacji, takich jak hasła, konta, piny itp. Piny używają bezpiecznego algorytmu Blowfish o długości 448 bitów, aby zapewnić, że dane nie będą mogły być odszyfrowane. Hasło używane do zabezpieczenia dostępu do przechowywanych danych nie jest nigdzie zapisane.
Program PINs nie wymaga instalacji i nie potrzebuje żadnych specjalnych bibliotek DLL, sterowników ani plików systemowych, które mogą zaśmiecać system. oznacza to, że szpilki mogą być uruchamiane bezpośrednio z dysku USB – w tym pliki danych – bez instalowania czegokolwiek. Jest to niezwykle przydatne, jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do swoich danych również na innych komputerach.
Jest to oprogramowanie darmowe, ale darowizny są chętnie akceptowane.

Wybrane funkcje:
-bezpieczne 448 bitowe kodowanie Blowfish
-nieograniczona liczba wpisów i plików danych
-przejrzysta drzewiasta organizacja danych, która umożliwia logiczne grupowanie systemów i kont
-automatyczne logowanie do serwisów internetowych
-potężny generator losowych haseł
-bezpieczne wymazywanie plików za pomocą metod Gutmann, DoD i niestandardowych
-wbudowane hiperłącza
-nieograniczony rozmiar
-opisy wieloliniowe
-elastyczny import/eksport danych w formacie tekstowym
-wiele kont użytkownika na jednym komputerze
-sortowanie kont za pomocą dowolnej kolumny, jako kryterium sortowania
-wygodne dodawanie, edytowanie i usuwanie kont
-kompatybilność z popularnymi menedżerami schowka
-ukrywanie haseł
-kopiowanie loginów i haseł do schowka Windows
-wyszukiwanie funkcji
-śledzenie wygasłych haseł
-program typu portable
-wielojęzyczny.
-pełny kod źródłowy dostępny.
-i inne…

Zapamiętajcie, zapiszcie lub wydrapcie na ścianie hasło główne, bo jak go nie będziecie mieli, nie dostaniecie się do programu.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)
Pobierz /.zip/ (690 KB / 1,16 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/
Brazil Portuguese, Catalan, Chinese, Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, German, Hungarian, Interlingua, Italian, Macedonian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Slovenian, Swedish.
Zrzuty ekranu / Screenshots
https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/PINs_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/11/PINs_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoBlowfish,Generowanie haseł,Hasła,PINs,PINs portable,zarządzanie hasłami
PINs to bezpłatny, bogaty w funkcje program, stworzony przez Mirka Wojtowicza, dla systemu Windows, zapewniający bezpieczne i wygodne przechowywanie wszelkich bezpiecznych informacji, takich jak hasła, konta, piny itp. Piny używają bezpiecznego algorytmu Blowfish o długości 448 bitów, aby zapewnić, że dane nie będą mogły być odszyfrowane. Hasło używane do...