myCollections 8.2.0.0 portable

myCollections

Program myCollections to najlepszy sposób zarządzania: filmami, książkami, muzyką, programami telewizyjnymi czy grami. Używając tylko tytułu lub kodu kreskowego, będziesz mógł zebrać wiele szczegółowych informacji o swoich kolekcjach z Internetu. myCollections może również automatycznie wyszukiwać zawartość z dysku twardego. Zapewnią, że nie zgubisz książki, ponieważ komuś ją pożyczyłeś, że nigdy nie zapomnisz, o czym jest film, że z łatwością odnajdziesz album, którego chcesz posłuchać i nie tylko.
Oprogramowanie jest bezpłatne, z pewnymi ograniczeniami (limit 100 pozycji na kategorię w wersji bezpłatnej).

Organizer typu: wszystko w jednym
To, co go wyróżnia spośród innych podobnych programów, to fakt, że może katalogować wszystkie Twoje treści – aplikacje, książki, gry (jest nawet określona kategoria gier NDS), filmy (w tym z oceną), muzykę i seriale telewizyjne. Treść multimedialna może być przechowywana elektronicznie na komputerze lub na nośniku fizycznym.

Skanowanie kodu kreskowego
myCollections może po prostu zeskanować kod kreskowy na nośniku, a następnie przeszukać wiele internetowych baz danych (The MovieDB, The TvDB, The GamesDB, AlloCine.fr, Last.fm, IMDB, Bing, Amazon..), aby uzyskać wszystkie informacje o elemencie, oszczędzając niezliczone godziny pisania.

Udostępnij swoje kolekcje
Oprócz katalogowania możesz także śledzić, komu pożyczasz swoje media dzięki zintegrowanemu menadżerowi pożyczek. Ułatwia również sprawdzenie, o czym jest dany film lub książka, lub znalezienie konkretnego albumu, którego możesz szukać. Możesz także wyeksportować swoją kolekcję do formatu HTML, XML lub PDF i udostępnić ją w Internecie.

Export Cover na urządzenie multimedialne
Dzięki myCollections będziesz mógł eksportować okładki i tło dla odtwarzaczy multimedialnych, takich jak Dune, Zapitti, Tvix.

Cechy programu myCollections:
  • dostępne jest narzędzie Dupe do sprawdzania, czy niektóre elementy nie występują kilka razy w Twoich kolekcjach
  • zaawansowane opcje wyszukiwania z wieloma filtrami (ogladane, nie oglądane, grupuj według…)
  • eksportuj wszystkie swoje kolekcje do HTML, XML, CSV…
  • importuj z różnych formatów (XML, GCStar, DvdProfiler…)
  • śledź pożyczki dzięki zintegrowanemu menadżerowi pożyczek
  • okładki i generowanie tła dla większości urządzeń multimedialnych (Tvix, Dune, XBMC…)
  • inna skórka i inny widok (Cover Flow, Cube View…)
  • obsługa Kindle, będziesz mógł wysyłać książki bezpośrednio z katalogu do swojego Kindle (automatyczna konwersja z epub do mobi)
  • wykresy są również dostępne, aby mieć graficzny widok kolekcji
  • i wiele więcej…

Program do poprawnego działania wymaga w systemie bibliotek .Net Framework 4.0 lub wyżej.

Działa w systemach: Windows Vista/7/8/10/11
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Ograniczenia: limit 100 pozycji na kategorię w wersji bezpłatnej

Languages: Chinese, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish, Ukrainian.

You may also like...