Outlook 2022 online

Outlook

Outlook (dawniej Hotmail), należący do Microsoftu, oferuje darmowe konta poczty elektronicznej. Jest aplikacją, która ułatwia milionom użytkowników łączenie wszystkich swoich kont e-mail, kalendarzy i plików w jednym wygodnym miejscu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać największą produktywność i być zawsze w kontakcie — w domu, w podróży i gdziekolwiek jesteś. Zachowaj bezpieczeństwo i łączność dzięki zabezpieczeniom godnym zaufania.
Poczta Outlook nie skanuje wiadomości e-mail ani załączników w poszukiwaniu informacji reklamowych, a rozmowy osobiste są całkowicie wolne od reklam. Pozwala również na pracę w podróży, poprzez integracje z programami Word, Excel i PowerPoint. Za pomocą aplikacji Skype możesz czatować w czasie rzeczywistym bezpośrednio z konta programu Outlook.

Umożliwia również użycie kodu jednorazowego zamiast hasła użytkownika podczas logowania się na konto Microsoft. Każdy kod może być użyty tylko raz, ale można go zamówić w razie potrzeby. Jeśli użytkownik loguje się na komputerze publicznym — na przykład w bibliotece lub szkole — użycie kodu jednorazowego pomaga w zabezpieczeniu informacji o koncie. Kod jednorazowy jest wysyłany do użytkownika na żądanie podczas logowania.

Program Outlook zaprojektowany jest tak, aby był najłatwiej dostępną skrzynką odbiorczą z intuicyjną, sterowaną głosowo nawigacją, obsługą wielu urządzeń wspomagających, itd.

Oferta programu pocztowego Microsoft Outlook:
  • Ułatwiamy Ci zarządzanie za pomocą łatwych w użyciu narzędzi i prostych opcji wyboru.
  • Firma Microsoft zapewnia ochronę, stosując te same narzędzia co w przypadku klientów biznesowych.
  • W przejrzysty sposób przedstawiamy to, jak zbieramy i wykorzystujemy dane, aby umożliwić Ci podejmowanie świadomych decyzji.
  • Szyfrowanie danych w Twojej skrzynce pocztowej i po wysłaniu wiadomości e-mail.
  • Nie używamy Twojej poczty e-mail, kalendarza ani innej zawartości osobistej, aby kierować do Ciebie reklamy.
  • Zbierane dane wykorzystujemy do zapewniania Ci korzyści i ulepszania Twojego środowiska pracy.
  • Automatyczna dezaktywacja niebezpiecznych linków zawierających próby wyłudzania informacji, wirusy lub złośliwe oprogramowanie (wersja Premium).
  • Wykrywanie oprogramowania wymuszającego okup i odzyskiwanie ważnych plików w usłudze OneDrive (wersja Premium).

Aby zwiększyć możliwości programu Outlook trzeba subskrybować platformę Microsoft 365 obejmującą funkcje Premium programu Outlook, takie jak interfejs bez reklam, domeny niestandardowe, rozbudowane funkcje zabezpieczeń, pełne wersje klasyczne aplikacji pakietu Office oraz 1 TB magazynu w chmurze.

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatna (freemium)

Languages: Czech, English, French, German, Italian, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish + 50.

You may also like...