PDF Anti-Copy to narzędzie do ochrony dokumentów PDF przed kopiowaniem lub konwertowaniem przez usunięcie wszelkich uprawnień.
W przeciwieństwie do zwykłego oprogramowania szyfrującego i zabezpieczającego pliki PDF program PDF Anti-Copy przetwarza wszystkie słowa i grafiki na stronach dokumentów PDF w celu zabezpieczenia ich bez zmiany oryginalnego formatowania treści. Przetworzone pliki mogą być otwierane i wyświetlane przez czytniki plików PDF, ale kopiowanie i konwersja zawartości stron nie będzie działać, a wynikiem jest zazwyczaj wyświetlenie pustej strony.
W przeciwieństwie do innych programów tego typu, to oprogramowanie nie wymaga od użytkowników pamiętania długich haseł i po przekonwertowaniu można zaufać, że nasze dokumenty są bezpieczne.

Niektóre funkcje aplikacji:
-nie wymaga haseł
-zapobiega konwersji na edytowalne formaty (MS Word, Excel i TXT itp.)
-selektywna ochrona stron PDF
-ochrona przed drukowaniem
-zabrania kopiowania funkcji
-zachowuje oryginalny format i jakość pliku PDF
-wielojęzyczny.

Info
Bezpłatna wersja programu dodaje znak wodny do dokumentów. Po uaktualnieniu programu do wersji Pro ta niedogodność znika.
Co otrzymamy w wersji Pro:
– nie pozostawi znaku wodnego w zabezpieczonych dokumentach PDF
– dozwolone jest komercyjne używanie programu
– licencja na całe życie
– wsparcie techniczne pocztą elektroniczną (24×7)
– 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
Info
Przykłady przetwarzania dokumentów przez PDF Anti-Copy:

Działa w systemach: Windows XP SP3,Vista,7,8,10 /32 i 64-bit/
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (19 MB / 31 MB)
Wersja instalacyjna: pobierz /.exe/

Języki / Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Dutch, English, French, German, Greek, Italian, Japanese, Korean, Polish, Portuguese, Spanish, Turkish, Vietnamese.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/PDF_Anti-Copy_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2017/10/PDF_Anti-Copy_icon256-150x150.pngzbymalBezpieczeństwoPDFochrona PDF,PDF,PDF Anti-Copy,PDF Anti-Copy portable,zabezpieczanie dokumentów PDF,Zabezpieczanie PDF
PDF Anti-Copy to narzędzie do ochrony dokumentów PDF przed kopiowaniem lub konwertowaniem przez usunięcie wszelkich uprawnień. W przeciwieństwie do zwykłego oprogramowania szyfrującego i zabezpieczającego pliki PDF program PDF Anti-Copy przetwarza wszystkie słowa i grafiki na stronach dokumentów PDF w celu zabezpieczenia ich bez zmiany oryginalnego formatowania treści. Przetworzone pliki mogą...