Epic Privacy Browser 55.0.2661.75 portable / 120.0.6099.71

Epic Privacy Browser jest to intuicyjna, szybka przeglądarka internetowa stworzona przez programistów z Indii i oparta jest na kodzie źródłowym przeglądarki Chromium.

Program został wydany w dniu 29 sierpnia 2013 roku i koncentruje się, oferując kilka zaawansowanych narzędzi przeznaczonych do ochrony prywatności podczas surfowania w Internecie.
Przeglądarka Epic Privacy Browser daje użytkownikom możliwość pracy z wieloma kartami w tym samym czasie, tworzenie zakładek, używać klawiszy skrótu, powiększyć lub pomniejszyć, wydrukować wybraną stronę, wybierać język, przejrzeć listę z pobranych plików, a także importować zakładki i ustawienia z przeglądarek Internet Explorer i Mozilla Firefox.
Przeglądarka kładzie szczególny nacisk na ochronę poufnych danych przechowywanych w komputerze przed nieautoryzowanym dostępem.

Aplikacja jest wyposażona w kilka trybów zabezpieczeń, które mogą być aktywowane za pomocą zaledwie kilku kliknięć. W ten sposób, można włączyć tryb proxy do ukrywania naszego adresu IP podczas poruszania się w Internecie. Umożliwia także wyłączenie wtyczek, szyfrowanie danych, aktywację Funkcji „Not Track Me” i blokuje reklamy. Można wyświetlić szczegółowe informacje o zablokowanych trackerach i reklamach, a także tworzyć listy blokujące.

„Last but not least” – to narzędzie jest w stanie wyczyścić wszystkie dane przeglądarki (np. lokalną pamięć, odwiedzane linki, cache mediów, dane logowania, Flash i Silverlight cookies, skróty) podczas jej zamykania. Plus jest też to, że nie wysyła swoich haseł do innych stron internetowych, które zostały odwiedzone.

Działa w systemach: Windows 7/8/10
Licencja: bezpłatny (freeware)

Jest to ostatnia wersja przeglądarki (portable) udostępniona przez portal www.thumbapps.org /ThumbApps/, ponieważ jego autor dostał takie powiadomienie od twórców przeglądarki Epic Privacy Browser: Usuń plik Epic Privacy Browser z witryny. Ze względów bezpieczeństwa nie zezwalamy nikomu innemu niż my, aby obsługiwał nasze oprogramowanie

Languages: Arabic, Bengali, Bulgarian, Catalan,  Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), Czech, Danish, Dutch, English (GB & US), Estonian, Farsi, Filipino, Finnish, French, German, Greek, Gujarati, Hebrew, Hindi, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Korean, Kurdish, Latvian, Lithuanian, Marathi, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Romanian, Rusian, Serbian, Slovak, Slovenian, Spanish, Swahili, Swedish, Tamil, Telugu, Thai, Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...