Pepper.pl 2024 online / 1.2.7 add-on

Pepper.pl

Pepper.pl to największa społeczność zakupowa w Polsce. Już prawie 900 tysięcy osób dołączyło do tej społeczności i opublikowało 666 tysięcy sprawdzonych okazji, czego wynikiem jest ponad 17,66 milionów komentarzy od użytkowników dzielących się swoją wiedzą i wskazówkami.
Pepper.pl został założony w 2014 i jest częścią niezależnej grupy, która zasila największą na świecie społeczność łowców okazji. Nie znajdziesz tutaj spamu, czy marketingowego bełkotu. Tylko prawdziwe okazje znalezione i udostępnione przez osoby takie jak Ty.

Codziennie publikowane są okazje, które nie są w żaden sposób wyróżniane na stronach sprzedawców. Upewnij się, że nigdy więcej nie przegapisz najgorętszych okazji w Polsce.

Funkcje aplikacji Pepper.pl:
  • Odkrywaj, komentuj i głosuj na najlepsze okazje w Polsce, wybrane przez świadomych użytkowników takich jak Ty.
  • Dodawaj okazje i cenne wskazówki z dowolnego miejsca.
  • Włącz alerty dotyczące słów kluczowych, aby otrzymywać w czasie rzeczywistym powiadomienia o promocjach i ulubionych sklepach (dzięki alertom dotyczącym słów kluczowych nigdy nie przegapisz okazji na interesujące Cię produkty, np. „PlayStation”, “iPhone”, „TV”, „laptop”, czy „Lego”).
  • Subskrybuj „Okazje Dnia”, aby otrzymywać codzienną dawkę najlepszych okazji.
  • Sprawdź najnowsze kody rabatowe od najpopularniejszych sprzedawców (Amazon, Allegro, Nike, Media Expert, Zalando, AliExpress) i wielu innych.

Tak działa Pepper.pl:
-Każda opublikowana okazja to zasługa członka społeczności lub jednego z edytorów portalu.
-Członkowie dzielą się opiniami na temat okazji oceniając je, jako gorące lub zimne. Im wyższa temperatura, tym lepsza okazja.
-Jeśli skorzystasz z opublikowanej na stronie okazji, portal może otrzymać prowizję od sprzedaży. Pomaga to sfinansować platformę Pepper.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatny

Zarejestruj się bezpłatnie na Pepper.pl, aby odblokować dodatkowe funkcje aplikacji. Jako członek naszej społeczności możesz skorzystać z rzetelnych porad i spostrzeżeń na temat okazji, produktów, usług i nie tylko. Aplikacja będzie Twoim kalendarzem dla najważniejszych wydarzeń zakupowych – Black Friday, Prime Day, Cyber Monday i innych. Codziennie publikowane są okazje, które nie są w żaden sposób wyróżniane na stronach sprzedawców. Upewnij się, że nigdy więcej nie przegapisz najgorętszych okazji w Polsce.

Forki (rozwidlenia, pochodne) przeglądarki Chrome, w których może być możliwość użycia rozszerzenia: Microsoft Edge, SRWare Iron, Vivaldi, Brave, Blisk, Opera, Comodo Dragon, Iridium Browser, Ungoogled Chromium, Avast Secure Browser, Colibri, Epic Privacy Browser, Thorium…

Languages: Polish. Languages America,Europe, Asia: English, French, German, Hindi, Italian, Nederlands, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish. Languages Chrome add-on: English, Nederlands, Polish.

You may also like...