Peter’s Backup 3.08 portable

Peter’s Backup jest prostym w obsłudze programem do wykonywania kopii zapasowych, pełnych i przyrostowych,  plików (np. można wybrać tylko .doc) czy struktur folderów (wraz z podkatalogami ). Kopie zapasowe mogą być zapisywane na dowolnym nośniku, czyli np. dyskietka, dysk twardy lub nośnik CD lub DVD ( przy nagrywaniu płyt potrzebny jest inny program z funkcją nagrywania).

Przydatną funkcją aplikacji jest przywracanie danych z kopii do pierwotnej lokalizacji z pominięciem plików, które już tam są. Program Peter’s Backup zachowuje strukturę katalogów oraz pozwala na tworzenie listy pomijanych plików czy katalogów, automatycznie zapisuje miejsce przechowywania poprzednich wersji zachowanych plików, umożliwia szyfrowanie tworzonych archiwów.

Autor zaznacza, że program nie wykonuje poprawnej kopii używanych plików systemowych lub innych składników systemu operacyjnego. Nie odtwarza również zabezpieczeń do plików zapisanych w systemie plików NTFS. Program integruje się z systemem zadań Windows.

Działa w systemach: Windows XP/Vista/7
Licencja: bezpłatny (GNU GPL)

Program uruchamiamy plikiem pbackup_j.jar

Languages: Dutch, English, German, Polish.

You may also like...