PicResize 2022 online

PicResize

PicResize to najstarsze narzędzie internetowe do zmiany rozmiaru obrazu. Z łatwością kadruj, zmieniaj rozmiar i edytuj swoje obrazy online za darmo. 242,162,528 przetworzonych obrazów (2021 r.).
Szybko zmieniaj rozmiar, przycinaj i edytuj swoje zdjęcia na Facebooku, LinkedIn, Twitterze lub YouTube za pomocą tego bezpłatnego narzędzia do edycji zdjęć online. Obsługuje formaty BMP, GIF, JPG/JPEG i PNG.
PicResize.com została utworzona w marcu 2005 roku i jest oryginalnym narzędziem do edycji zdjęć w Internecie. Jest nadal rozwijany i ulepszany, a nowe funkcje są regularnie dodawane.
Te darmowe narzędzie pozwali Ci zmienić rozmiar nawet 100 obrazów jednocześnie. Po zakończeniu będziesz mógł pobrać swoje obrazy w nowych rozmiarach, jako plik w formacie „zip”.

Cechy usługi PicResize:
  • Przytnij obrazy – dostosuj rozmiar i proporcje zdjęcia, przytnij swoje zdjęcie na YouTube, Facebook i Linkedin
  • Zmień rozmiar zdjęć – przytnij zdjęcia do wymaganego rozmiaru, dokonaj wyboru lub wybierz szablon przycinania
  • Filtry fotograficzne – wyjdź poza filtry np. na Instagramie, aby stworzyć wygląd tak wyjątkowy, jakim jest Twój styl
  • Wielokrotna zmiana rozmiaru – skorzystaj z bezpłatnej funkcji zbiorczej zmiany rozmiaru, aby edytować zdjęcia w całym albumie
  • Konwertuj JPG na PNG – konwertuj, zapisuj i pobieraj obraz w wielu formatach plików
  • Powiększ obrazy – obrazy można zmieniać, aby podwoić rozmiar za pomocą sztucznej inteligencji, co skutkuje niemal bezstratnym skalowaniem
  • Zmień rozmiar zdjęć na Facebooka, YouTube, LinkedIn i Twittera – możesz zmienić rozmiar zdjęcia profilowego na Facebooku lub obrazu nagłówka za darmo jednym kliknięciem.

Jest również wersja PRO (grupowe przycinanie wielu zdjęć jednocześnie, powiększanie zdjęcia za pomocą sztucznej inteligencji do bezstratnego skalowania, dodawanie tekstu i znaku wodnego do swoich zdjęć, obsługa formatu pliku obrazu o wysokiej wydajności HEIC, brak reklam).

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny z ograniczeniami (freemium)

Portable /.zip – online/: jeśli chcecie mieć ten program w wersji przenośnej wykorzystajcie Web2Desk. Web2Desk to narzędzie, które tworzy aplikacje komputerowe dla Twoich ulubionych witryn internetowych za pomocą jednego kliknięcia. Niezależnie od platformy (macOS, Linux, Windows) i jest za darmo! Pobierz aplikacje np. dla kanałów YouTube, mediów społecznościowych czy ulubionych witryn muzycznych. Na stronie wpisujemy adres URL witryny, nazwę aplikacji i wybieramy ikonę. Wpisujemy adres e-mail, na który ma być wysłana aplikacja (możemy ją pobrać bezpośrednio ze strony). Zaznaczamy też, jaki nas interesuje system komputerowy. Ostatnią czynnością jest kliknięcie „Utwórz aplikację komputerową (Create Desktop App)”.
Strona jest tylko w języku angielskim, a Web2Desk tylko do użytku osobistego (do użytku biznesowego używaj Web2Desk Business).

Languages: Arabic, Bengali, Chinese, English, Filipino, Finnish, French, German, Hindi, Indonesian, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Thai, Vietnamese.

You may also like...