Vectorizer 2022 online

Vectorizer

Vectorizer to jest jedyny na świecie darmowy program online, udostępniony przez łotewską firmę SIA Webby, porównywalny pod względem jakości konwersji z płatnymi programami i usługami. Po prostu prześlij obraz i uzyskaj natychmiastowe wyniki, bez rejestracji lub instalacji oprogramowania. Po prostu korzystaj i udostępniaj znajomym! Możesz korzystać z usługi vectorizer.com w dowolnym celu, osobistym lub komercyjnym.

Wysoka jakość wyniku jest jedną z głównych zalet. Obraz wyjściowy spełnia najwyższe standardy branży projektowania graficznego i nie jest w niczym gorszy od tego, co oferują płatne usługi.
Łatwość użycia. Do pracy z grafiką wektorową nie trzeba posiadać specjalnej wiedzy ani uczyć się obsługi nowoczesnych edytorów graficznych i całych pakietów (Corel Draw lub Adobe Illustrator). Poza tym programy te są drogie.
Szybkość uzyskania wyniku. Jeśli masz wystarczająco dobre połączenie internetowe, które pozwala na szybkie przesłanie obrazu, proces wektoryzacji zajmie dosłownie kilka sekund (chociaż zależy to od rozmiaru i złożoności obrazu).
Wszystko czego potrzebujesz to Internet! Możesz tworzyć wysokiej jakości obrazy wektorowe nawet z telefonu komórkowego. Wystarczy wejść na stronę Vectorizer, przesłać bitmapę i pobrać gotowy plik SVG.

Najprościej, jak to możliwe:

 1. Kliknij przycisk PRZEŚLIJ PLIKI i wybierz do 20 obrazów rastrowych, które chcesz wektoryzować.
 2. Poczekaj na zakończenie procesu przetwarzania i pobierz pliki pojedynczo, za pomocą miniaturek lub zgrupowane w archiwum ZIP.
  Przesłane dane oraz wygenerowane pliki są przechowywane maksymalnie przez 1 godzinę, a następnie trwale usuwane.
Vectorizer wektoryzuje za free
 • Co to jest wektoryzacja obrazu?
  Jest to złożony proces obliczeniowy, który przekształca obraz rastrowy złożony z pikseli w obraz wektorowy składający się z linii, krzywych i innych kształtów geometrycznych. Taki obraz można powiększyć lub pomniejszyć bez utraty jakości.
 • Do czego służą obrazy wektorowe?
  Grafika wektorowa wykorzystywana jest przede wszystkim w projektowaniu wizualnym. Na przykład, jeśli jakość obrazu logo jest niska, a po powiększeniu widać piksele, można je przekonwertować na obiekt wektorowy, który można przeskalować do żądanego rozmiaru bez utraty przejrzystości.
  Obrazy wektorowe są wykorzystywane jako „mapa” przez specjalistyczne narzędzia: plotery, maszyny programowalne. Idealnie nadają się do celów promocyjnych: do robienia pamiątkowych kubków, koszulek i naszywek, a także do robienia plastikowych przedmiotów.
 • Na pomoc artystom i inżynierom!
  Systemy komputerowego wspomagania projektowania przeznaczone do automatyzacji pracy z rysunkami, planami i innymi dokumentami technicznymi wykorzystują formaty grafiki wektorowej. Dzięki temu możesz łatwo zintegrować obraz z projektem po wektoryzacji.
  Wielu współczesnych artystów często woli pracować ze szkicami w postaci obrazów wektorowych lub tworzyć własne prace. Jeśli twoje źródło inspiracji ma postać mapy bitowej, Vectorizer okaże się dla ciebie przydatnym narzędziem!

Grafika rastrowa występuje w wielu formatach, podstawowe to: BMP, JPG (JPEG), GIF, PNG, TIFF, HEIC, HEIF.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny do użytku prywatnego i komercyjnego (freeware for private and commercial use)

Languages: Bulgarian, Chinese, English, French, German, Indonesian, Italian, Korean, Japanese, Nederlands, Polish, Portuguese, Spanish. Turkish, Ukrainian, Vietnamese.

You may also like...