FreeImages 2024 online

FreeImages

FreeImages został uruchomiony w lutym 2001 roku, jako alternatywa dla drogich fotografii stockowych. Pomysł polegał na stworzeniu strony, na której kreatywni ludzie mogliby wymieniać się swoimi zdjęciami w celu inspiracji lub pracy. Witryna przekształciła się w ogromną społeczność, którą widzisz dzisiaj — jest tam ponad 2 500 000 zarejestrowanych użytkowników i około 400 000 zdjęć online.

Dlaczego warto zostać członkiem?
Jako użytkownik zyskujesz dostęp do setek tysięcy wysokiej jakości, starannie dobranych zdjęć i grafik – wszystko za darmo! Potrzebujesz tapety na pulpit lub ilustracji do swojego bloga? Chcesz urozmaicić swój komercyjny projekt strony internetowej? Szukać inspiracji? Szybko i łatwo znajdziesz wszystko na FreeImages.

Jako współtwórca zyskujesz niezrównaną widoczność swojej pracy. Każdego dnia setki tysięcy grafików, twórców stron internetowych, dziennikarzy i webmasterów z całego świata wybierają obrazy FreeImage, jako miejsce docelowe dla obrazów stockowych. Możesz także poznać innych entuzjastów fotografii, dzielić się pomysłami i uczyć się nowych sztuczek. Dlaczego więc nie dołączysz do przyjaznej społeczności i nie przyspieszysz swojej kariery fotograficznej?

Cechy FreeImages:
  • Każdy rodzaj wizualizacj – udostępnia miliony zdjęć, ilustracji, grafik wektorowych, clipartów, ikony i pliki Photoshopa, które można pobrać za darmo.
  • Podziel się swoimi zdjęciami – jest społecznością twórców, którzy dzielą się swoimi fotografiami, aby ludzie na całym świecie mogli je wykorzystać i wprowadzić w życie.
  • 100% darmowe zdjęcia – znajdź i pobierz zasoby graficzne za darmo, do użytku osobistego lub komercyjnego, bez konieczności przypisywania.
  • Zdjęcia premium też? Dlaczego? – ma również duży wybór zdjęć royalty-free, wektory premium i cliparty premium. To pozwala nam utrzymać ten projekt, dzięki czemu możesz pobrać miliony obrazów za darmo.

W kolekcji darmowych zdjęć znajdziesz coś dla wszystkich gustów i potrzeb: tła, zdjęcia abstrakcyjne, zwierzęta, biznes i bankowość, ludzie i rodzina, natura, sport, flagi, kwiaty i drzewa. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, może poszukasz w bezpłatnych zdjęciach stockowych.

Warunki korzystania

Działa w systemach: wieloplatformowa
Dostęp do Internetu + rejestracja (opcjonalnie)
Licencja: bezpłatna (freeware)

Languages: Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English (US), French, German, Italian, Japanese, Korean, Nederlands, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Spanish, Swedish, Turkish.

You may also like...