PopMan, to program do obsługi i zarządzania pocztą elektroniczną. Powiadamia użytkownika komunikatem o nowych wiadomościach na serwerze. Widzimy całą zawartość skrzynki i możemy zdecydować co pobrać, a co skasować.

Nowe wiadomości wyświetlane są na pasku zadań, osobno dla każdego z kont. Można użyć okienka podglądu, aby przeczytać tekst w oparciu o treść wiadomości e-mail (zwykły tekst lub HTML). Program obsługuje serwery POP3, IMAP4, POP3 SSL, POP3 APOP, POP3 SSL+APOP.

Czytanie poczty z programem PopMan jest całkowicie bezpieczne, ponieważ wyświetla listę wiadomości bez konieczności ich otwierania, dzięki temu wszystko co jest podejrzane możemy skasować.

Info
Tools > Options > Language > Polish
Działa w systemach: Windows 2000,XP,Vista,7,8
Licencja: bezpłatny (GPL)
Pobierz ( 2,23 MB / 4,98 MB ) Pobierz /.paf – Rev 3/
Wersja instalacyjna: pobierz

Języki / Languages: Croatian, Czech, Danish, Dutch, English, Estonian, French, German, Hungarian, Italian, Japanese, Lithuanian, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/PopMan_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/02/PopMan_icon256-150x150.pngzbymalPAFPocztaHTML,IMAP4,Internet,OP3,Poczta,POP3,POP3 APOP,POP3 SSL,PopMan,PopMan portable
PopMan, to program do obsługi i zarządzania pocztą elektroniczną. Powiadamia użytkownika komunikatem o nowych wiadomościach na serwerze. Widzimy całą zawartość skrzynki i możemy zdecydować co pobrać, a co skasować. Nowe wiadomości wyświetlane są na pasku zadań, osobno dla każdego z kont. Można użyć okienka podglądu, aby przeczytać tekst w oparciu...