ppInk 1.8.3 portable

ppInk

ppInk to oprogramowanie do adnotacji na ekranie w systemie Windows, jest to rozwidlenie (fork) programu gInk.
Program ppInk wprowadza wiele nowych funkcji w porównaniu do aplikacji gInk, inspirowanych innym oprogramowaniem do dodawania notatek na ekranie Epic Pen, ale jest jeszcze prostszy w użyciu. ppInk i gInk są tworzone z myślą o tym, aby interfejs był prosty i nie rozpraszał uwagi zarówno prezentera, jak i publiczności podczas prezentacji. W przeciwieństwie do wielu innych programów z tej samej kategorii, zamiast zmieniać za każdym razem indywidualne ustawienia koloru, przezroczystości i szerokości końcówki, wybierasz pisaki do rysowania. Każdy długopis jest kombinacją tych atrybutów i można go skonfigurować do własnych potrzeb.

Jako inną opcję możesz użyć ppInk do obsługi demonstracji – LINK (mp4)

Narzędzie to jest przeznaczone do użycia za pomocą myszy, pióra tabletu (podczas naciskania), ale także za pomocą ekranu dotykowego lub tabletu graficznego.

Cechy narzędzia ppInk:

-Kompaktowy i intuicyjny interfejs z konfigurowalnymi klawiszami skrótu.
-Atramenty renderowane na dynamicznych komputerach stacjonarnych.
-Narzędzia do rysowania: pismo ręczne, linia, prostokąt, wielokropek, strzałka, znacznik numeracji, tekst wyrównany do lewej i prawej.
-Kompatybilny z rysikiem z gumką, ekranem dotykowym i myszą.
-Tryb klikania (uwaga: po włączeniu pisania odręcznego skrót globalny wchodzi i wychodzi z tego trybu).
-Obsługa wielu wyświetlaczy.
-Wsparcie nacisku pióra.
-Obsługa migawek.
-Obsługa klawiszy skrótu. (zawiera skróty klawiszowe z Del, BackSpace; w opcjach użyj ctrl+shift+del lub ctrl+shift+backspace, aby usunąć bieżący skrót).
-Efekt magnetyczny podczas rysowania kształtów.
-Wypełnione kształty.
-Nagrywanie wideo.
-Załaduj i zapisz skok.
-Zoom (2 wersje).

Uruchom ppInk.exe, a w zasobniku systemowym pojawi się ikona i ewentualnie pływające okno, (które można przesuwać prawym przyciskiem myszy), aby rozpocząć rysowanie na ekranie. Rozpoczęcie: -kliknięcie na pływającą ikonę -kliknięcie ikony w zasobniku systemowym -za pomocą globalnego skrótu (domyślnie Ctr+alt+G) -natychmiast po uruchomieniu Pping, jeśli „–startInking” (bez uwzględniania wielkości liter) zostało dodane do wiersza polecenia -ppInk jest uruchamiany ponownie (nie jest uruchamiana dodatkowa instancja) () – aktywacja i zapis pozycji dostępne są w opcjach. Kliknij przycisk wyjścia lub naciśnij klawisz ESC, aby wyjść z rysowania.

Działa w systemach: Windows 7/8/10/11 – 64 & 32-bit
Licencja: bezpłatny (MIT License)

Languages: Arabic, Chinese (Simplified), Chinese (Traditional), English (US), French, German, Hungarian, Indonesian, Italian, Japanese, Kannada, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Slovak, Thai, Turkish.

Niestety nie wszystko jest przetłumaczone, bo autor zastosował pliki językowe z programu gInk (spolszczenie wykonał Jacek Żebrowski), a w ppInk dodane są nowe funkcje.

You may also like...