BatteryCare to program stworzony w celu optymalizacji wykorzystania i wydajności  baterii komputerów przenośnych. Program szczegółowo i  na bieżąco wyświetla informacje o stanie baterii. BatteryCare nie zakłóca działanie systemu i wykorzystuje tylko 0,1% zasobów procesora i pamięci.

Cechy:
-monitoring cykli rozładowania zaawansowanym algorytmem
-szczegółowe informacje na temat akumulatora (napięcie, zużycie, data ostatniego ładowania)
-odczyt temperatury procesora i dysku twardego
-automatyczne wybieranie planu zasilania w zależności od źródła z jakiego korzysta komputer
-kontrola nad interfejsem Aero w Windows (automatycznie wyłącza grafikę przedłużając żywotność baterii, a kiedy komputer przestanie działać na bateriach, automatycznie ją uruchomi)
-informacja na pasku zadań o temperaturze, stanie naładowania, planach zasilania…

Uwaga
Program wymaga w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 2.0 lub wyżej.
Działa w systemach: Windows XP,Vista,7,8,10
Licencja: bezpłatny (freeware)
Pobierz /.zip/ (1,2 MB / 3,1 MB) Pobierz /.paf.exe ThApps/ v. 0.9.31
Wersja instalacyjna: pobierz /setup.zip/

Zmiany w wersji: link

Języki / Languages: Czech, Danish, Dutch, English, French, German, Italian, Latvian, Polish, Portuguese, Russian, Spanish, Turkish.

https://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/BatteryCare_icon256.pnghttps://portable.info.pl/wp-content/uploads/2015/01/BatteryCare_icon256-150x150.pngzbymalDiagnostykaPAFBateria,BatteryCare,BatteryCare portable,Laptop,Narzędzia,Zasilanie
BatteryCare to program stworzony w celu optymalizacji wykorzystania i wydajności  baterii komputerów przenośnych. Program szczegółowo i  na bieżąco wyświetla informacje o stanie baterii. BatteryCare nie zakłóca działanie systemu i wykorzystuje tylko 0,1% zasobów procesora i pamięci. Cechy: -monitoring cykli rozładowania zaawansowanym algorytmem -szczegółowe informacje na temat akumulatora (napięcie, zużycie, data ostatniego ładowania) -odczyt...