Rallly 3.6.1 online

Rallly

Rallly to narzędzie do planowania i współpracy, typu open source, zaprojektowane w celu ułatwienia organizacji wydarzeń i spotkań.
Zaplanuj spotkania grupowe z przyjaciółmi, współpracownikami i zespołami. Twórz ankiety spotkań, aby znaleźć najlepszą datę i godzinę zorganizowania wydarzenia w oparciu o dostępność uczestników. Oszczędzaj czas i unikaj wysyłania wiadomości e-mail w tę i z powrotem.

Serwis nie wymaga logowania, aby utworzyć lub wziąć udział w ankiecie i jest możliwość samodzielnego hostowania na własnym serwerze, aby mieć pełną kontrolę nad swoimi danymi. Ten projekt jest finansowany przez użytkowników. Proszę rozważyć wsparcie go poprzez darowiznę.

Planowanie w sprytny sposób z Rallly:
 • Przedziały czasowe
  Ustaw indywidualne godziny rozpoczęcia i zakończenia dla każdej opcji w swojej ankiecie. Czasy mogą być automatycznie dostosowywane do strefy czasowej każdego uczestnika lub mogą być ustawione tak, aby całkowicie ignorować strefy czasowe.
 • Dostosowane do urządzeń mobilnych
  Działa świetnie na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu uczestnicy mogą odpowiadać na ankiety, gdziekolwiek się znajdują.
 • Powiadomienia
  Śledź, kto odpowiedział. Otrzymuj powiadomienia, gdy uczestnicy zagłosują lub skomentują Twoją ankietę.
 • Komentarze
  Uczestnicy mogą komentować Twoją ankietę, a komentarze będą widoczne dla wszystkich.

Aby odpowiedzieć na ankietę, zacznij od kliknięcia przycisków pod odpowiednimi datami, aby ustawić swoją dostępność. Tak (1 kliknięcie) ; W razie potrzeby (2 kliknięcia) ; Nie (3 kliknięcia lub pozostaw puste).

Podobne programy: Google Forms (Formularze Google) ; DuD-Poll

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu
Licencja: bezpłatny (GNU AGPLv3)

Languages (6-100%): Catalan, Chinese (Simplified), Croatian, Czech, Danish, English, Finnish, French, German, Hungarian, Italian, Korean, Nederlands, Persian, Polish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Russian, Slovak, Spanish, Swedish, Turkish, Vietnamese.

You may also like...