Google Forms 2024 online

Google Forms

Google Forms (Formularze Google) to bezpłatne oprogramowanie do ankiet online i narzędzie do kwestionariuszy, które pozwala użytkownikom szybko i łatwo tworzyć ankiety za pomocą interfejsu „przeciągnij i upuść”. Jeśli chodzi o projekt, ankiety te można całkowicie dostosować. Narzędzie zapewnia informacje i wykresy odpowiedzi w czasie rzeczywistym. Dane te można również łączyć z innymi produktami Google.

Usługa zapewnia bezpieczeństwo Twoich danych i chroni Cię przed złośliwym oprogramowaniem. Formularze są usługą chmurową, co eliminuje konieczność przechowywania plików lokalnie i minimalizuje ryzyko zainfekowania Twoich urządzeń. Wszystkie pliki przesyłane na Dysk Google (Google Drive) lub tworzone w Formularzach (Google Forms) są szyfrowane podczas przesyłania i przechowywania.

Google Forms umożliwia:
 • Tworzenie formularzy online w sposób analogiczny do tworzenia dokumentów
  Do wyboru masz różne typy pytań, możesz zmieniać kolejność, przeciągając poszczególne pytania, a także zmieniać wartości, po prostu wklejając listę.
 • Wysyłanie dopracowanych ankiet i formularzy
  Modyfikuj kolory, obrazy i czcionki, aby dostosować wygląd i działanie arkusza lub odzwierciedlić markę swojej organizacji. Uzyskaj bardziej płynną obsługę, dodając niestandardowe funkcje logiczne, które wyświetlają pytania na podstawie odpowiedzi.
 • Analiza odpowiedzi dzięki automatycznym podsumowaniom
  Wyświetlaj wykresy z danymi odpowiedzi aktualizowanymi w czasie rzeczywistym. Możesz też otwierać nieprzetworzone dane w Arkuszach Google w celu przeprowadzenia głębszej analizy lub automatyzacji.
 • Tworzenie ankiet i odpowiadanie na nie z dowolnego miejsca
  Otwieraj, twórz i edytuj formularze gdziekolwiek jesteś, na dużych i małych ekranach. Uczestnicy mogą odpowiadać na Twoją ankietę niezależnie od tego, gdzie się znajdują – z dowolnego urządzenia mobilnego, tabletu lub komputera.
 • Twórz formularze i analizuj wyniki z innymi
  Dodawaj współpracowników, tak jak w Dokumentach, Arkuszach i Prezentacjach Google, aby tworzyć pytania w czasie rzeczywistym. Potem analizujcie razem wyniki – bez potrzeby udostępniania wielu wersji pliku.
 • Pracuj z przejrzystymi danymi
  Korzystaj z wbudowanych funkcji inteligentnych do określania reguł weryfikacji odpowiedzi. Możesz na przykład sprawdzać, czy adresy e-mail są prawidłowo sformatowane lub czy liczby mieszczą się w określonym zakresie.
  Udostępniaj formularze w e-mailach, witrynach lub za pomocą linku
 • Formularze możesz łatwo udostępniać konkretnym osobom lub dużym grupom odbiorców. Wystarczy umieścić je na swojej stronie internetowej lub udostępnić w mediach społecznościowych.

Jak używać Formularzy Google ; Jak stworzyć ankietę w Google Forms?

Wybieraj odpowiednie szablony spośród wielu ankiet, kwestionariuszy i innych profesjonalnie przygotowanych plików, aby szybko rozpoczynać pracę.

Formularze Google wchodzą w skład Google Workspace.

Działa w systemach: wieloplatformowy
Dostęp do Internetu + konto Google
Licencja: bezpłatny do użytku osobistego (free for personal use)

Languages: multilingual

You may also like...