RunAsTool 1.4 portable

3 komentarze

 1. 4dummies pisze:

  Cytaty z portalu o nazwie “Portable info PL”:
  1. “…RunAsTool to oprogramowanie typu freeware…”
  2. “…Będąc przenośnym oprogramowaniem (portable), RunAsTool nie wymaga instalacji…”
  rodzą następujące pytania:
  1. czy na tej stronie (nie chodzi o część forumową) są inne softy niż freewarowe?
  2. czy są instalacyjne programy portable?
  Kiedyś instrukcję ‘jak pobierać’ wyśmiał jakiś anglojęzyczny ‘zaglądacz na strony wszelakie’. Niestety post ten został usunięty przez admina Zbymala, a w nim wyśmiał “dziecinne”, jego zdaniem, opisy jak co zrobić by doszło do downloadu.
  Wydaje się, że zaczynanie każdego lub prawie każdego opisu programu od słów (ww. cytatów) nosi znamiona, przepraszam, ale pewnej śmieszności. Nie umiem tego delikatniej wyartykułować.
  Jeśli odbiorcą ma być przysłowiowy komputerowy “dummy” to OK, ale może warto by wprowadzić na każdą podstronę tzw. spojler do rozwinięcia właśnie dla “dummies”.
  Albo, wzorem podstrony “jak ściągać”, zrobić podstronę “indeks haseł” i tam umieścić rozwinięte terminy co to jest “portable”, “freeware”, etc.
  Chodzi o dbałość w przekazie, no ale do tanga trzeba dwojga, czyli prowadzenia a raczej wprowadzenia pewnych rzeczy przez admina.

  • zbymal pisze:

   Witaj 4dummies. Zgadzam się z Tobą. Wiem, że w opisach pewne rzeczy się powtarzają, typu freeware czy portable, tak, to taka “łopatologia”. Ty zaglądasz na moją stronę od dawna, ale weź pod uwagę, że są tacy, którzy karierę z komputerem dopiero zaczynają. Wtedy dostaję pocztą wiadomości typu, jest opis programu, ale gdzie to do cholery pobrać, co to jest ten “.paf” i po co to jest, jak jest wersja “.zip”, takich i podobnych wiadomości było i jest wiele.
   Niby wiadomo, że wszystkie programy są darmowe, jest zakładka LICENCJE, w dziale ABOUT jest napisane o co chodzi z tymi przenośnymi (portable) programami, ale myślisz, że ludziom chce się tam zaglądać?
   Myślę, że jakoś przebolejesz te freeware i portable. A jeśli chodzi o tworzenie nowych podstron, to myślę, że nie ma sensu. Niektórzy domagali się forum na stronie. Kiedyś było, ale nic tam się nie działo, więc wywaliłem. Znowu prośby o forum, założyłem i co, okazuje się, że i tak wszyscy siedzą na Facebooku. Jednak okazało się, że forum przydaje mi się do przekazywania innych wiadomości, więc na razie jest.
   Dzięki za sugestie i pozdrawiam.

   • zbymal pisze:

    A, przy okazji wywaliłem z opisu programu RunAsTool słowa freeware i portable 🙂 Pozdrawiam jeszcze raz.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.